Karadeniz Pet

Kordon Kafes Web Sitemiz ile Hizmetinizdeyiz

• Konbuyu başlatan KordonKafes
  • Başlangıç tarihi
bugün halimbeyle görüştüm anladığım kadarıyla mama ve bokslarda indrimolcak.tabi kafeslerdede bi indrim hesaplama yapcam dedi beklyruz

arkadaşlar uygulamayı hafta sonu hazırlayıp pazartesi gününe kadar kampanya olarak sunmak istiyorum sizlere. Şu günlerde düşünüyorum, çok iyi fiyatlar vermem için düşünerek hareket etmem gerekiyor. 10 günlük iyi bi kampanya hazırlayacağım inanıyorum

Aynen öyle :)

Yeriniz nerdeydi acaba? [daha önce sorduysam bağışlayın]

muhammet bey, cep telefonuma mail adresinizi yollar mısınız! Ben size fotoğraf ve fiyatları mail atacağım ve girislerini siz kendiniz yapacaksınız. Maalesef giriş yapmaya ayıracak vaktim yok.

Ben salma yaptırmayı düşünüyorum da belki 150 boy x 100 en olarak. Ön tele ihtiyacım olacak gerçi daha var ne zaman yaptırırım belli değil ama sorayım dedim aklımda bulunsun :)

Hakkınızda hayırlısı olsun.

Halim abi e-mail adresimi mesaj olarak gönderdim. Sen bana gönder abi ben hallederim sorun değil.

Muhammed ustam galiba aradığımız adresi bulduk ne dersiniz :D

Halim bey merhabalar ben ankaradan sizden 25 adetkafes aldıydım sizleri kötülemek değil amacım ama ürünleriniz sorunlu cıktı takımlar uymadı tünekler oturmadı yani kısaca herşeyiyle bana cok sıkıntı yaratttı sizden özeliklede kafes boylaarı dökülüyordu.Neyse belkide benim aldığım parti sorunluydu diyelim sizle bu konuyu görüştüm ama herhangi bir dönüş olmadı neyse gende alana satana hayırlı olsun diyelim.

bende halimbeyle grüştüm kafes almak için siz hangi model kafeslerden almıştınız.

nasıl yani kafesler sorunlu mu ? bir de ilgilenen olmamış...

Mert bey merhabalar, muhtemelen almış olduğunuz parti sorunlu olan partidir, 1 ay kadar önce kafes modellerini değiştirdik. Yeni taban kalıbı, yeni kafes kalıbı, daha sık aralıklar ve daha kaliteli boya ile 1 ay kadar önce daha kaliteli kafesleri piyasaya soktuk. Artık sorun yaşanmayacağından emin olabilirsiniz

Ayrıca ilgilenilmeme gibi bir sorun kesinlikle olmaz. İzmir de bu sektörde en iyi hizmet veren firma biziz. Ki ben iş yoğunluğundan dolayı günde 4 saat uyuyabiliyorum. Sorunlu bi firma olsak bu kadar yoğun çalışıyor olabilir miyiz

25 adet alım yaptım dediğine göre çift kapılı muhabbet kafeslerinden alım yapmış gökhan bey. 1 ay öncesinde boyacının mahvettiği kafesler vardı kalıpları da iyi değildi o model çıkmıo artık. O partiden 500 adet sattık sorun çıkmadı kimsede ama boya dökülmesi olmuş olabilir. boyacı mahvetmiş işi bir de kalıpları özellikle taban kalıpları çok iyi değildi 1 ay önce o kaliıplar ve boyacı dahil hepsi değişti, yeni partiden yüklü miktarda çıkışlar yaptık ve hiç sorun yaşanmadı ve yaşanmazda emin olun.

Hayırlı olsun :) siteniz en yakın zamanda öntel sipariş edicem :)

kesinlikle sipariş vereceğim keşke daha önceden haberim olsaydı

halim bey bir de bu adet alımları ve uygun fiyatları ile ilgili konuyla ilgilenseniz...adet alımı ve uygun fiyat istiyoruz...

on tel ozel sipariş

on tel ozel sipariş alıyormusunuz alıyorsanız sekıl ve boy olarak veresem bana donus yaparsanız sevınırım

Valla ben yaklaşık 1 ay önce bir başka toplu satış sitesinde kordon kafesten çifthane siparisi verdim. adamlar telefonla arayıp ilgilendiler ayrıca bilgi de verdiler. Hani toplu alım da yapmamıstım, buna ragmen sağolsun ilgilendiler, ürünüm elime ulaştı hiç bir sıkıntı yaşamadım. Cevremdeki herkese bu kordon kafesi öneeriyorum saygılar...