Karadeniz Pet

Kordon Kafes Web Sitemiz ile Hizmetinizdeyiz

• Konbuyu başlatan KordonKafes
  • Başlangıç tarihi
muratözyürek abi bı kampanya GÖKHAN GENÇİN İŞİNE ÇOK YARADI DEMİŞSİN evet abi öylebi yaradıki sorma gitdin muhammetle sabahtan beri ptt kargo ile uğraşıyoruz kolinin biri kayıp be ptt bulamıyor içinde en az170 tl lik malım var ve halim beye parasınıda ödedim ama elimde mal yok abi kayıp şuan onunla uğraşıyorum.ptt kargoda sıkıntı var sakın ptt ile gönderim yapmayın halim bey ilgilendi sağolsun ama daha bulamadık koliyi bilgin olsun murat abi

muratözyürek abi bı kampanya GÖKHAN GENÇİN İŞİNE ÇOK YARADI DEMİŞSİN evet abi öylebi yaradıki sorma gitdin muhammetle sabahtan beri ptt kargo ile uğraşıyoruz kolinin biri kayıp be ptt bulamıyor içinde en az170 tl lik malım var ve halim beye parasınıda ödedim ama elimde mal yok abi kayıp şuan onunla uğraşıyorum.ptt kargoda sıkıntı var sakın ptt ile gönderim yapmayın halim bey ilgilendi sağolsun ama daha bulamadık koliyi bilgin olsun murat abi

gökhan ben senin işine yaradı dediysem sadece sana özel kampanya yapılıyor anlamında söylemedim...şöyle bir siteyi takip edersen senden başka alan yok...nedeni de şu herkes adet istiyor abicim...adet alacak herkes ama kampanyada en az 10 adet alım için iyi fiyat verilmiş...burdaki arkadaşlar 10 adet kafesi ne yapsın kimse alamadı...bir tek sen yararlandın...ben yine aynı şeyi söylüyorum...kampanyadan yararlanan varsa çıksın ne aldığını açıklasın...ben o bakımdan senin yararlandığını söyledim...başka bir ima'da bulunmadım...ptt kargo da malların kayıp olması farklı bir şey...halim beyde teslim ettiği ürünlerin dökümü varsa bir sorun olmaz...kargoya ambar tesellüm fişi gibi bir şey varsa onunla başvurur sorun olmaz inşaallah...geçmiş olsun...inşaallah bulunur neticede para veriyorsun yazık parana...
---->> bu kampanyadan adet almak isteyen kimse faydalanamadı <<----

kordon kafes kampanyasında kapıda ödeme yok mu ? keşke bu şekilde alsaydın...neyse olan olmuş...geçmiş olsun...

murat abi ptt kargoya şikayette bulundum ertesi gün buldular koliyi pazartesi alcam.

ürünlerin tamamı geldi ufak tefek eksikler var oda olsun okadar dielim sayım hatası.halim beye teşekkürler