Karadeniz Pet

KORDON KAFES

Eyüpcan YATMAZ

Paylaşımcı Üye
Kordon kafesten 2 adet ön tel mamalık suluk vs almayı düşünüyorum sizce nasıl bir sitedir güvenebilirmiyiz ilk defa netten birşey alacağım.
Ayrıca üye olmaya çalışırken vergi numarası diyor bu nedir acaba yaşımdan dolayı(16) bilgim yok nerden öğrenebiliriz ?

tamamen dolandırıcı bir firma uzak durun google da araştırma yaparsanız neden bahsettiğimi anlarsınız.

Çok şikayet var hem az buz değil uzak durun!

BST kafes bunun için gayet iyi bir site bildiğim kadarıyla genelde memnunlar.

Kordon kafesten 2 adet ön tel mamalık suluk vs almayı düşünüyorum sizce nasıl bir sitedir güvenebilirmiyiz ilk defa netten birşey alacağım.
Ayrıca üye olmaya çalışırken vergi numarası diyor bu nedir acaba yaşımdan dolayı(16) bilgim yok nerden öğrenebiliriz ?
P_20160830_132808.jpg

Ben kordon kafesten alisveris yaptim ilk basta whatapp dan hemen cevap yaziyordu parayi gonderdikten sonra cevap gelmemeye basladi. Kendilerini ilgili yerlere sikayet ettigimi soyledim. Siparisen1hafta 10 gun sonra alabildim urunleri [emoji3]aldiklarim foto dakiler.
Tavsiye etmem acikcasi ugrastiriyor.

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çook pişmanım Kordon Kafesi aradım gayet güzel konuştu parayı havale yaptım ve aradığımda yarın verileceğini söyledi ok dedim,bir gün sonra aradım dışarda işlerim var tekrar yarın dedi olabilir dedim,ertesi gün tekrar tekrar aradım akşama kadar açmadı galiba engellendim sürekli meşgul,sonraki gün açtı yaa bi aksilik oldu dedi ve aradan 11 gün geçmesine rağmen vermedi,sakın sipariş vermeyin verirseniz sizleride burada görürüz maalesef..

Facebooktan araştır Muhammed Kökdoğan. Bir kaç kez kafes yuvalık vs aldım. Hiç sorun yaşamadım. Bunun duşında BST kafeside önerebilirim. İstanbuldaysan Kartal da yeri git gör ne istiyorsan al. Cengiz Bey çok ilgilidir. Başka bir yerden kafes almadım. Alışveriş yaptığım yerler bunlar tavsiye ederim.

Facebooktan araştır Muhammed Kökdoğan. Bir kaç kez kafes yuvalık vs aldım. Hiç sorun yaşamadım. Bunun duşında BST kafeside önerebilirim. İstanbuldaysan Kartal da yeri git gör ne istiyorsan al. Cengiz Bey çok ilgilidir. Başka bir yerden kafes almadım. Alışveriş yaptığım yerler bunlar tavsiye ederim.

Hocam Bst Kafesin satış yeri mi Kartal? Birde sitelerine baktım tek kafes yok mu hep çoklu kafes var gibi?