petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Korkak Kuş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Kalolumbo tarafından 18 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Kalolumbo

Kalolumbo New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba Sevgili Arkadaşlar;

Ben 1 çift 5,5 aylık Çek muhabbet besliyorum. Aralarında 4 aydır bir sorun yok çok şükür fakat erkek kuş insanlar dahil herşeyden aşırı korkuyor, dişi kuş parmağıma dahil geliyor fakat erkek korkup kaçıyor. Onu düzeltmenin bir yolu var mı?

2. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Eğer Küçükken Filan Kötü Bakılmışsa Olabilir Bence Eğitimi Çok Zor Olacak Gibi

3. Kalolumbo

Kalolumbo New Member

Beğenileri:
    0
    Zaten aldığımda 1 aylıktı ve küçükken de pek korkutulmadı. Karanlıkta seviyorum onu ama hava aydınlıksa hemen uçuyor. Bazen dışaarda salıkken gidip yanına oturuyorum ve onunla iletişime geçmeye gayret ediyorum ama kesinlikle ne parmağımda, ne omzumda duruyor ve kendine kesinlikle dokundurtmuyor. Başka düşünceleriniz var ise yazmaktan çekinmeyin. Şimdilik pek uğraşıpta canını sıkmıorum kuşun, biraz zaman vereyim diyorum :) .

4. Mehmt DEMİR

Mehmt DEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Bak benim uyguladığım bi taktik kuşlar birbirini seviyosa %70 işe yarar. Bak bi kuşu omzuna koy diğer erkeğide sal büyük ihtimal gelicektir.Böyle böyle alıştır.Eğer dişisini sevmiyorsa 2 3 saat felan yem verme omzuna yem dök sal yine gelir.AMA LÜTFEN AÇLIK YÖNTEMİNİ ZOR KALMADIKÇA KULLANMAYALIM.

Sayfayı Paylaş