petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Korkulan olmadı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmet altuntaş tarafından 22 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. mehmet altuntaş

mehmet altuntaş New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar 1 gün önce yumurtanın resmini atmıştım bozuldumu diye ve bu gün yavrunun çıktını gördüm çok mutluyum size sormak istediklerim var
    1.yavrulukta talaş yok talaş koyayımmı
    2.yuvalıgın altındak ince bir tahta var ortası kesik onu alayımmı yavruya arar verirmi oynuyor tahta sabit degil.
    3.yumurta mamasını her gün vereyimmi.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Hayırlı olsun, gözün aydın.

1. 1 yemek kaşığı kadar talaş koysan şimdilik yeterlidir. Yavrular çıktıkça ve büyüdükçe yuvalıktaki talaş miktarını artırırsın.
    2. Anlamadım oynayan şeyin ne olduğunu. Sence sarar verecek gibiyse alabilirsin.
    3. mamayı haftada 3 gün veya gün aşırı vermen yeterli. Yumurtalı mama 4-5 saat sonra alınmalı.

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Gözünüz aydın.Güle güle büyüsün İnşallah.

4. mehmet altuntaş

mehmet altuntaş New Member

Beğenileri:
    0
    Cevaplarınız için teşekkür ederim dediklerinizi yapıcam

5. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
    mamayı her gün değil haftada 2 ver sulara vitamin damlatma dişi yavruyu beslicem diye sürekli vitamin almış olur ve buda zararlı yavruluğa yarım avuç talaş koysan yeterde artar bile yuvalığı plastikten alsaydın daha iyi olurdu hem daha büyük ve rahat hem bit yapmıyor

Sayfayı Paylaş