Karadeniz Pet

Köşelere giriyor

• Konbuyu başlatan aleynaa
  • Başlangıç tarihi
A

aleynaa

Guest
http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/halsizlik-ve-gagada-sorun-12110.html Bu konuda belirtmiştim hasta olduğunu şimdide normalde bizden çok korkan ,kaçan kuş yanımıza geliyor otururken belimizin arkasına , kollarımızın arasına girmeye çalışıyor. Kafasını iyice kuytu köşelere sokmaya çalışıyor. Bu yaptığına anlam veremedik. Ayrıca başını bile sevmemize izin veriyor

Acaba hastalığıyla bir alakası var mıdır ?

ÖLDÜ --

Moderatör tarafında düzenlendi:
http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/halsizlik-ve-gagada-sorun-12110.html Bu konuda belirtmiştim hasta olduğunu şimdide normalde bizden çok korkan ,kaçan kuş yanımıza geliyor otururken belimizin arkasına , kollarımızın arasına girmeye çalışıyor. Kafasını iyice kuytu köşelere sokmaya çalışıyor. Bu yaptığına anlam veremedik. Ayrıca başını bile sevmemize izin veriyor

Acaba hastalığıyla bir alakası var mıdır ?

Benim muhabbetkuşum da buna benzer bir problem vardı.sürekli karanlık yerlerde gizlenme ihtiyacı duyordu kafesin kuytu köşesi bende yuvalık vardı onun içine ve dışarı çıkardığımızda ise sizin tarif ettiğiniz şekilde kafasını saklamaya çalışıyordu.sonra halsizlik tüy kabartma zayıflama ve malesef ölümle sonuçlandı.bence acilen tedavi edilmeli.

geç kalıyorsun antibiyotik tedavisine hemen başlaman gerekiyor. kuşu sıcak tut vitamin ver patates lapası ver suyunada çay kaşığı ucuyla kahve koyabilirsin. onu kaybetmek istemiyorsan acele et...

Moderatör tarafında düzenlendi:
antibiyotik verdik dün. Bugunde veterinere götürdük steteskopla dinledi, akciğerleri ve kalbi iyiymiş karnına baktı zayıf dedi sindiriminde bozukluk varmış vitaform verdi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:37 -->-> Daha önceki mesaj 19:36 --

Aynılarını yaşıyoruz şuan halsizlik tüy kabartma zayıflama saklanma veterinere götürdük vitaform verdi iyileşmesini umuyoruz...

Geri