petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Krem nasi suruyosunuz?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve irem tarafından 12 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. irem

irem Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba!
    Kusuma mantar icin krem almistim bugun. Ama surmeme bi turlu izin vermedi pamuklu cubukla. Elimde rahat durmadi bi turlu. Bende yeterince suremedim kreminden.
    Siz krem falan kullanirken nasi yapiyosunuz gaga ve goz cevresi icin. fikir verirseniz sevirim
    Tesekkurler

2. Teoman KARATAS

Teoman KARATAS New Member

Beğenileri:
    0
    avucunun içine alman gerek biraz zorlıycaksın onun da hosuna gitmiycek tabi ama her sey onun iyiliği için, ayaklarına da sürmeni tavsiye ederim gagasından ayaklarına da bulaşmış olabilir onu da tüneğine sürmüştüm kendisi ayaklarına bulaştırdı. ben trosyd ile tedavi uygulamıştım şuan gayet sağlıklı , geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş