Karadeniz Pet

Kücük Adam Safir 3 Aylık Evimizin Neşesi...

CNK TC

Emektar Üye
Merhaba arkadaşlar hep üreticilik hep çiftleştirme üretme yapıyordum ve satıyordum. Şimdide bir tane kuşlarımın yavrusundan kendime ayırdım ve ismini safir koydum biz onu bu kadar seveceğimizi tahmin etmiyorduk , oda bizi sevdi tabi ev içerisindeki insanlara çok cana yakın evimizin neşesi oldu adeta hiç kafeste durmaz sadece kendisi kafese girer yemini yiyeceği zaman kapıyı kapatır, yemini yedikten sonra kapıyı açar hemen dışarı çıkar. Bizimle beraber sofrada yemek yer , ağızdan birşeyler yer ne verirsen , konuşur şuan 90 günlük daha yeni yeni anlaşılmaya başladı aşkım , babacık kelimelerini çok net söylüyor onun haricinde daha çok şey söylüyorda yavaş yavaş netleşicek , daha öncesi aşkım babacığıda sölemezdi net bir şekilde . Kağıttan bir top yaptım sürekli onunla oynayıp konusuyor , hatta o topu ben ona atıyorum o bana getiriyor o derece seviyor oyun oynamayı. Ele konar saçlarla oynamayı çok sever buyrun bakın acemiyiz video da ama bakın az cok safirimden görüntüler cekmiştim koyayım dedim umarım beğenirsiniz. İzleyen arkadaşlar maşallahı eksik etmesin olur mu :)

Dünden bugüne

Kücük Adam Safir bebek iken

gLRJQ2.jpg

b4RdPd.jpg

Kafesinden 2.5 aylık iken çekilmiş görüntü :) Birşeyler derken.
[YOUTUBE]7cTvSxRbD-8[/YOUTUBE]

Burda bana yani kameramana saldırı yapmakta Kücük Adam SAFİR.

[YOUTUBE]cYk0LZMgGKw[/YOUTUBE]

Küçük Hobihanem : Safirin Annesi Babası Soldaki 2 kuş Annesi beyaz olan maya insan omuzuna ve başına konmayı çok sever başka yere konmaz ve sürekli doğurur . :D
1n0lXp.jpg

Son düzenleme: