Karadeniz Pet

kucuk ama sevimli yeni hobihanem

Ahmet Tan

Meraklı Üye
arkadaslar uzun zamandir profesyonel olarak kus uretimi yapmak istiyordum bunun icin gerekli ekimman ve para yoktu ne yazikki hayvan sevgim cok bunun yaninda parada kazanmak istiyor insan yaklasik olarak bin turk lirasina maal ettigim kuslarimi ve kafeslerimi paylasmak isterim sizlerle en ustteki cift cok dehset yavrulu olarak aldim ayni gun icerisinde 3 kez yer degistirmesine ragmen hala yavrulara bakior kiskanmiyor gunuk bakimlarini yapıyorum sabahlari usenmeden 1 adet yumurta kaynatip yarim havuc kabak rendeleyip ozel hazir mama ile karistirip servis ediyorum sularina vitamin ekliyorum ozel olarak kuru yem karisimi yaptim nijer li kanarya yemli beyaz darili elimden geldigince vakit gecirip kur yappan muhabbet kuslarinin seslerini dinletip kiskirtmaya calisiyorum bakalim ne olacak bir kac foto atmak istiyorum vede en onemli sey eksik birseyim varsa soylerseniz cok sevinirim saygılarimla acemi kusccu ahmet tan
LPqrn0.jpg

LPqrOV.jpg

0V5d0o.jpg

W2O5DP.jpg

El1o2q.jpg

tesekkur ederim umarim guzelldir eksigim gedigim varsa soylemenizi isterim

Hayırlı olsun.
Mamayı gün aşırı verseniz olur.
Haftada 2 gün vitamin verebilirsin.
Yemdeki nijer oranı düşük olmalı özellikle yavrulu çiftler için.

mamayi 2 gunde bir vermeye basladim yemde az miktarda nijer var yavrulu cift harici diger ciftlere bira mayasi vermekteyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:21 -->-> Daha önceki mesaj 20:19 --

pcv kafesı nerden aldın soyleyebılırmısın???

sahibinden.com da bi 8 li bir pvc begenmistim olculeri sordum ama o uymadi elinde baska bi pvc oldugu soleyen bi abimiz den aldim ankarada yani gercekten bi hobici abimizden aldim diebilirim elindeki cok guzel bi ciftinide inanamayacaginiz bi fiyattan da verdi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:21 -->-> Daha önceki mesaj 20:21 --

Maşallah kafes güzelmiş hayırlı olsun.

cok tesekkur ederimmm daha iyi leri sizlerin olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:22 -->-> Daha önceki mesaj 20:21 --

Hayırlı olsun çok güzeller maaşallah

cok tesekkur ederim alttaki 3 ciftimde es olursa cok iyi olacak :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:23 -->-> Daha önceki mesaj 20:22 --

maşallah hayırlı olsun.

tesekkur ederim ahmet bey sagolun