petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kucuk bır yardıma ıhtıyacım var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ömer duran yagar tarafından 10 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. ömer duran yagar
    Gizli

Arkadaslar bıldıgınız gıbı dısı kusum erkegını kuluckada ıken cok kotu bır sekılde dovmustu. Yuksek ıhtımal yavrusunu kıskandıgı ıcın yaptı. Sımdı yavruyu buyutunce erkegı tekrar yanına koyabılırsın dedı bır kac arkads,ama tekrar yumurtlayıp yavrular tuylenınce tekrar erkegı al dedıler. Normalde dısıyı annanneme vercektımn ama 2 aylıktan berıdır beslıyorum ve cok alıstım vermek ıstemıyorum sızden yardım ıstıyorum tekrar yanınamı koyıyım yoksa yenı dısımı alıyım? Koysam tekrar sorun olurmu?

#1 ömer duran yagar, 10 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 10 Haziran 2014
  2. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bence tekrar kavga ederler. Yeni dişi almalısın sürekli tedirgin kalırsın tekrar yanına koyunca.

Nokia 3310 ile gönderildi.

3. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Erkeğin yuvalığa girme veya yuvalığın girişinde bekleme huyu varsa hiç uğraşma değiştir dişiyi.. kontrol edebileceğinizi düsünüyorsanız, arkadasların dediği gibi yapın.. yavrular cıkmaya baslayınca erkeği alın kafesten..

4. ömer duran yagar
    Gizli

ewt aynen sureklı tedıtgın olurum sagolun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:24 -->-> Daha önceki mesaj 17:23 --

erkek sureklı ıcerı gırıyor. ne olursa olsun galıba dısıyı degıstırecegım saolun.

5. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Bildiğiniz, güvendiğiniz bir üreticiden alın yeni dişiyi..

6. ömer duran yagar
    Gizli

cok guvendıgım bır petshop var erkegımıde ordan almıstım zaten tanıdık ordan almayı dusunuyorum.

Sayfayı Paylaş