petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kullandığım yem ile ilgili yorumlarınız? (Resimli)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa ERTAŞ tarafından 12 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa ERTAŞ

Herkese Merhabalar,

Kullandığım yem (bonnie) ile ilgili fikirlerinizi merak ettiğim için böyle bir konu açtım. Fikirleriniz ve yorumlarınız benim için değerli. Şimdiden Teşekkrüler..

[​IMG][/url][/IMG]

2. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Bunun yerine Versele Laga çok daha iyi aynı fiyatları üstelik..

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

3. Mustafa ERTAŞ

Evet herkes Versele Laga nın daha iyi ve verimli bir yem olduğunu söylüyor.

Siz de memnun değilsiniz yani bonnie'den :( Bu boyalı ekmek olayı yoktu daha önce ama bonnie'den de çıkmaya başladı maalesef...

4. tansel canbaz

Bonnie firması el değiştirmiş sanırım eskiden herkes yemlerden çok memnundu ama el değiştirdikten sonra şikayetler arttı eski kalitesi yok bilginize.

5. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    ben 3tane yemi karıştırıyorum. bonnie açık yem vitakraft. boninin içi hep toz dolu akıllı yemliğe koyuyorum. kuş toz yiyecek neredeyse. üflemeyle falan tozu temizliyorum bitmesini bekliyorum bir daha almıcam.

6. Mustafa ERTAŞ

Galiba ben de almayacağım. Eskiden çok güzeldi ama bozuldu gercekten de.

Sayfayı Paylaş