petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kullandığım yem nasıl ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sinan ÇELİK tarafından 9 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Sinan ÇELİK

2. Tevfik AKTUNÇ

Bravo güzel yem fakat ben meyveliyi tavsiye etmiyorum.

3. Sinan ÇELİK

Bende meyveli yemi ilk defa kullanacağım. Bana tavsiye ettiler ama siz neden önermiyorsunuz?

4. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bende şuan muhammet hocamın gönderdigi bravo 302 yemi kullanıyorum gayet güzel.

5. kartall82

kartall82 Guest

güzel görünüyor ama benim kuşlar çok seçiyor keratalar yemi onun için ben 25 kg 4 renk darı alıyorum artık içine de extradan eşllere nijer veriyorum ve bir parcada aspur

6. Tevfik AKTUNÇ

Meyveli yemlerde katkısal madde çok diye düşünüyorum, bana göre en güzeli sade yemdir. Bir üretici hangi yemi kullanıyorsa, bence ondan kullanın derim. :)

7. Sinan ÇELİK

304 ten tek farkı meyveli olması sanırım Muhammet bey önderdiğine göre sorun yaşamayız herharlde.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:57 -->-> Daha önceki mesaj 09:55 --

Üreticilerin tercih ettiği bir ürün olduğunu duydum. Dediğiniz gibi katkı maddesi muhakkak vardır ama zarar verecek düzeyde olacağını sanmıyorum.

8. OzanEsmrsy

Mantık olarak meyvenin çürümesi gerekiyor hiç bir şekilde bozulmadan öyle sıcak ortamda paketlerde kalamaz aylarca yani yalan olduğu çok belli
    Meyvelerden kasti Boyalı renkli ekmeklerdir zaten kuşlarda yemez genelde onu

9. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    boyanmış ekmek parcaları onlar meyva falan degıl bravonun 302 başka yem kullanmayın yada vıvıd kullana bılırsınız

10. Akif GÜZEN

Sizin de dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama karışımın yüzde cinsini vermişler. Yani %1 bundan %1 şundan diye. Hatta o kadar küsüratlı vermişler ki değerleri karışımı hazırlamaya çalışsam %2,3 gibi bir değeri nasıl hesaplarsınız bilemiyorum. En azından ben hesaplayamam. Fakat bir sorun var. Bütün yüzdeleri topladığınız da %100 değil de %100,1 yapıyor.

Ürünü kullanmadım o yüzden bir şey demem doğru olmaz. Sadece dikkati mi çeken bir hususu sizlerle paylaşmak istedim.

11. Sinan ÇELİK

Demekki % 101 orginal :) dikkatinize sağlık

12. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Bu yemi kullanıyorum, verselle laga 20 kg lık yemden sonra deneme amaçlı 5 kg lık aldım ama meyveli diye sattıkları şey boyanmış ekmek olduğu için 302'yi tercih ettim, yem ucuz ve ucuz olmasının nedeni sarı darı oranın yüksek olması, yem içinde yulaf yok, kış aylarında olduğumuz için yulaf eklemedim ama içine 1 kg kanarya yemi (aspur) ekledim, yem genel olarak küçük taneli, sanki elekten geçen küçük yemlerden yapılmış bir karışım, bu yem yerine deli natüre almayı düşünüyorum bir dahaki sefere ama açıkçası taze açık yem satan bir yer bulsam kendi karışımımı yapacam ama dediğim gibi tozsuz, iri taneli, taze yem bulmak önemli...

13. Sinan ÇELİK

Peki şuan bir sorun görüyor musunuz çeşit çokluğu haricinde - yönde etkileyen bir durum söz konusu mu?

Sayfayı Paylaş