petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuluçka dönemi ile ilgili sorular

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve DuFx tarafından 20 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. DuFx

DuFx New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba birkaç sorum olacaktı

1. Kuşlarım ilk kuluçkasında 5 yumurta verdi ve iki tane yavru çıktı fakat anne kuluçka döneminde mama yemeyi kesti kontrol ediyorum mama hiç yemiyor yavruları yem ile doyurabilir mi acaba?
    2. Kuluçka döneminde rahatsız etmemek için yaklaşık 1 aydır kafes temizliği yapamadım ızgaranın altı baya pisli ne zaman uygun olur temizlik yapmak?

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    1 anne yemesede olur bir şekilde besler mama ek besindir öncelik yemdir
    2 ben haftada 1 temizlik yapıyorum o kafes çok pis ve sağlıksız olmuştur tabikide temizleyin

#2 Yusuf Kürşat AKKUŞ, 20 Mart 2015
    Son düzenleme: 20 Mart 2015
  3. DuFx

DuFx New Member

Beğenileri:
    0
    Temizlemek kolay fakat yuvada daha 3 tane yumurta daha var Anne üstüne yatıyor rahatsız etmek istemediğim için temizlik yapmadım ne zaman uygun olur diye sizlere danıştım

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Yumurtalı kuslarda da temizlik yapabilirsiniz sadece daha dikkatli olmak şartıyla temiz kafes her zaman iyidir o koku ve bakteri ortamı da kuşlara zararlı. Yumurtalar kaç günlük

5. DuFx

DuFx New Member

Beğenileri:
    0
    şuan 2 tane yavru çıktı inşallah yarın 3. ü yavruda çıkacak. Teşekkürler bilgilendirdiğin için

Sayfayı Paylaş