petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kulucka donemi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BAGCILARLI tarafından 11 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. BAGCILARLI

BAGCILARLI New Member

Beğenileri:
    0
    Abiler benim sorunum su kuslarim 10 tane yumurtluyo diyelim 1 tane yavru aliyorum yumurtanin saginda veya soluna toplanio icindeki divi siyah oluo acinca kurumus oluo nedendir napmam lazim

2. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Büyük İhtimalle Soğuk Kalıyordur Yumurta Kuş Üzerine Oturamıyor Bazen Geceler Boyunca Açıkta Kalıyor Soğuyor Ben Yuvalığın Altına Lamba Koydum Acıyorum Isıtıyor Alttan Bir Miktar Kuşta Üşümuyor Bu Sayede.Yumurtaları Bir Yere Toplarsan Böyle Bişey Olmaz Diye DÜşünüyorum

3. BAGCILARLI

BAGCILARLI New Member

Beğenileri:
    0
    Tesekkur ederim sagolun

4. Cihat Ökten

Beğenileri:
    2
    Hava akımındanda olabilir kilima kalorifer gibi cereyan gibi sıcak veya soğuk fark etmez akım etkiler.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    209
    Plastik folluk kullanin yumurtalar daha derli toplu olacaktir sogumazlar bu sayede

Sayfayı Paylaş