Karadeniz Pet

kuluçka dönemindeki kuş için soru

benim dişi kızmadı su an 3. kuluçkada 4 yavru cıktı 2 yumurta var daha cıkmayan şans işi bence kızışmadan çiftleşmeleri geceleride iş yerinde ısıklardan birini açık bırakıp cıkıyoruz hiç bir sakıncası olmadı bu zamana kadar

Kuşların kızışkın olması şartmı üfürük işi için :) dişi kızışmadan yapılsa ne olur acaba.

dişi küçük olmasın olur sanırım çok fazla bilgim yok o konuda.gerçi cere kısmı kahverengi olmadan da çiftleşme gerçekleşiyor ve yumurtluyor diye düşünürsek olur :) ne zor bi soruydu bu :D

benim dişi kızmadı su an 3. kuluçkada 4 yavru cıktı 2 yumurta var daha cıkmayan şans işi bence kızışmadan çiftleşmeleri geceleride iş yerinde ısıklardan birini açık bırakıp cıkıyoruz hiç bir sakıncası olmadı bu zamana kadar

yeliz ablacım benimkiler konuda da belirttiğim gibi akşam 19:00 da bi çıkıyordu sabaha kadar girmiyordu soğududa yumurta ondan mı kırdı erkek diye düşünmedim değil

dişi küçük olmasın olur sanırım çok fazla bilgim yok o konuda.gerçi cere kısmı kahverengi olmadan da çiftleşme gerçekleşiyor ve yumurtluyor diye düşünürsek olur :) ne zor bi soruydu bu :D

yeliz ablacım benimkiler konuda da belirttiğim gibi akşam 19:00 da bi çıkıyordu sabaha kadar girmiyordu soğududa yumurta ondan mı kırdı erkek diye düşünmedim değil

kuş elimde kalmasın sonra :D senınkı kızışkındı yanlış hatırlamıyorsam:eek:

erkek 9-1 yas arası dişide bı 7 ayı vardır :)
pc aktarma kablom alt kattakı evde suan atamıyorum malesef
hastaneden arkadasdan kapiler sparişi verdım hafta sonu operasyon yapıcam :cool::D

forumda ilk ben başlattım yürü be inşallah olur yavaş üfle hayvanı şişirme

telefondan ınt baglanıyorum burdan yollanıyorsa yollıyım 1 sn

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:01 -->-> Daha önceki mesaj 17:59 --

olmadı pc ye ındırmem gerekıyor

daha sonra müsait bir zamanında atarsın ve inşallah operasyon başarılı geçer mutlu haberi alırız:)

sizde yapabilirsiniz suni döllemeyi çok kolay :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:46 -->-> Daha önceki mesaj 16:46 --

kıskandırma insanı gelirim bütün kuşlarını salarım :p:D

normalini becerdik sunisi kaldı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:36 -->-> Daha önceki mesaj 18:32 --

benim anlamadığı bu suni döllenme bir sefermi yapılacak yoksa 2 3 günde birmi.bormalde kuşlar yumurta bıraktıkça çiftleşiyorlar.birde üflemeyi iyi ayarlama lazım,kuş balon balığı gibi olmasın veya iç organlarını üşütmesin :)

normalini becerdik sunisi kaldı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:36 -->-> Daha önceki mesaj 18:32 --

benim anlamadığı bu suni döllenme bir sefermi yapılacak yoksa 2 3 günde birmi.bormalde kuşlar yumurta bıraktıkça çiftleşiyorlar.birde üflemeyi iyi ayarlama lazım,kuş balon balığı gibi olmasın veya iç organlarını üşütmesin :)

1 sefer oluyor oldu oldu olmadı yenisine sağlık diyoruz :D

Geri