petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuluçka makinesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed Necib Karabulut tarafından 10 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Bizim burada kuluçka makinelerini 1 lira ile 1 yumurtayı çıkartacak şekilde kiralayanlar var. Sizce mubişlerde kuluçka makinesi kullanmak avantajlı mıdır?

2. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Muhabbetleri kulaçkayla çıkartsanız bile büyütemezsiniz çünkü annenin doğduğunda kursak sütü veriyor ve bu verilmediğinden yavru çok fazla yaşamıyor

3. baskentli06

Beğenileri:
    2
    aşkın eminmisin kac seneden beri muhabbet besliosun almanyada sürekli mutasyon kuşlar üretilio ve hepside kuluçka makinasından cıkıo özenle beslenio aşkın daha çok şey ögreneceksin yaşın genç

4. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Cıvcıvde gordum sıkıntı olmuyor fakat muhabbette olabilir. Onlar kadar geliştiğimizi düşünmüyorum ayrıca her şeyin doğalı makbul.

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Yavruların iyi gelişeceğini sanmıyorum hastalıklar karşısında daha dirençsiz olurlar bence ama bu benim fikrim çıkaran videolar vardı sanırım youtube de

6. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Arkadaşlar10 yumurtanız oldu mesela kuş anca beşini çıkarır ama makine onunu da çıkarır 10 liraya avantajlı değil mi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:57 -->-> Daha önceki mesaj 00:48 --

5 ini kuşa bırakırsanız 5 ini makineye verirsiniz.

7. Emre Erman Ceyhan

Beğenileri:
    0
    papağan olursa besleyeceğiniz hayvan olabilir.Fakat şöyle bir durum var 4 saatte bir besleme gibi durum olduğunda ne kadar karşılayabilirsiniz.Birde bu kuşlar normalden daha uzun sürede yeme düşüyorlar.Bunu göz önünde bulundurun.
    civciv türü kafes hayvanları çıktıkları gibi tek başlarına yeterli sıcaklıkta yaşayabiliyorlar.Öyle kuş şu kadar yumurta yaptı etti gibi şeylerle bu işe bulaşmayın.Tırnağın kadar kuş çıkacak onla uğraşmak adına sürekli nöbet durumunda kalacaksn.Hayal ettiğiniz gibi çıkmayacağını garanti verebilirim.

Sayfayı Paylaş