Karadeniz Pet

kuluçka sonrası yardımınızı bekliyorum

Salihim55

Yeni Üye
muhabbet çiftim yavrularını buyutup yuvadan attılar fakat kız ve erkek hala sureklı yuvada kalıyorlar.yem ve su içtiklerine bile rastlamadım. her 2 side çok yorgun görünüyor. ne yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum.

yavrular yuvadak çıktı ise bu sıcak havada çok yorulmuştur damızlıkların. anne ve babayı ayırıp dinlendirmen lazım farklı kafeste yuvalık kullanma bakımlarına özen göster uçma imkanları olsun

aldığım kişi tekrar yumurtlar demişti o yüzden yuvalığı ellemedim ama çıkarayımmı gınede

doğru tekrar yumurtlar ama kuluçka sonrası kuşları dinlendirmen lazım üst üste kuluçka geçirmesi kuşlara ölüme sebebiyet bile verir. ayır 15 gün dinlendir sonra birleştir birleştikten 10-15 gün sonra yuvalığı takabilirsin her kuluçka arasında bu şekilde toplam 1 ay zaman verirsen kuşların uzun ömürlü olur ve daha sağlıklı yavrular alırsın

doğru tekrar yumurtlar ama kuluçka sonrası kuşları dinlendirmen lazım üst üste kuluçka geçirmesi kuşlara ölüme sebebiyet bile verir. ayır 15 gün dinlendir sonra birleştir birleştikten 10-15 gün sonra yuvalığı takabilirsin her kuluçka arasında bu şekilde toplam 1 ay zaman verirsen kuşların uzun ömürlü olur ve daha sağlıklı yavrular alırsın
haklisiniz kuşlar çok halsiz duruyorlar riske atmamak lazım. dediğiniz gibi en iyisi kuslara nefes aldırmak. ilginiz için teşekkürler

Son yavru yuvalıktan atladıktan sonra hemen yuvalığı çıkarsak yine çifleşirler mi?
İllaha ayırmak mı lazım?
Dinlenmelerini destekliyorum tabiki de.

Yuvaligi cikarin mama yapin kendine gelsinler kim bilir kacinci kuluckalari canini cikarmislardir hayvanciklarin

Ustamı destekliyorum 15 gün AYIRMA PROGRAMI 15 gün ALIŞMA SAFHASI en sonunda YUVALIK...