Karadeniz Pet

kuluçka yumurta sayısı

bomotoy

Meraklı Üye
sa herkese öncelikle 1 çift muhabbet kuşum var ilk yumurta geçtiğimiz salı günü geldi 2. yumurta 3-4 gün sonra geldi şuan yatıyor yumurtalara.. devamı gelir mi yumurtaların çiftleşme var havalar soğuk olduğu için geç geliyor galiba yumurtalar.. daha çnce de 3 yumurta kadar yapöıştı fakat ince kabukluydu.. şuan sağlam yumurtalar gece gündüz dişi yatıyor..

Havanın soğık olması yumurtanın geliş zamanını etkilemez ancak yumurtanın gelmesini etkileyebilir. Ben yumurtalarının boş olduğunu düşünüyorum. 2 yumurtayla kuluçka olmaz çünkü.. 4-5 gün sonra bir ışık ile yumurtaları kontrol et bakalım içinde damarlanma yoksa atarsın.

Minimum kac tane yumurtlar usta

Havanın soğık olması yumurtanın geliş zamanını etkilemez ancak yumurtanın gelmesini etkileyebilir. Ben yumurtalarının boş olduğunu düşünüyorum. 2 yumurtayla kuluçka olmaz çünkü.. 4-5 gün sonra bir ışık ile yumurtaları kontrol et bakalım içinde damarlanma yoksa atarsın.

levent abi...

ilk kuluçkası olan Yerli dişi Kaç yumurta yapabilir ? diğer türlere yavru bakımı zayıf mıdır... türler hakkında açıklamalı bilgi veren konu açabilir misiniz?

ama levent abi 3 tane daha yapmıştı yumurta onları erkek kırdı acemelikten birde yumurta kabuğu inceydi şuanki yumurtalar sağlam 4-5 gün geçti bakayım mı fenerle toplamda 5 yumurta olucaktı diğerleri kırılınca yediler çftleşme oluyor devamlı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:50 -->-> Daha önceki mesaj 11:31 --

az önce baktım yine yumurta 3 olmuş..

Geri