Karadeniz Pet

Kuluçkada beslenme problemi yardım edermisiniz

• Konbuyu başlatan Orhan Candaş
  • Başlangıç tarihi
O

Orhan Candaş

Guest
Arkadaşlar ilk defa yavru alacağım nasip olursa daha önce hiç çift kusum olmamıştı.suan 4-5 tane yumurta var tam sayısını bilmiyorum çünki kafesle pek ilgilenmiyorum kıskanmasın diye bi yem su veriyorum. Bugunlerde dişi yuvadan fazla cıkar oldu erkek pek beslemiyor gibi geldi bana. Kuş dısarı cıkıyor erkek ya hemen üstüne cıkıyor yada dişi kuş kaçıyor. Beslemesi için ne yapmak gerekir ? Birde ben bu kuluçka süresini nasıl hesaplıcam ilk yumurta 03.01.2014 de geldi. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:05 -->-> Daha önceki mesaj 19:58 --

Yardımcı olacak yok mu

şuan dişinin tamamen yatması gerekiyor tabi arada bir çıkar su içer ihtiyaç giderir yem yer fazla sürmeden yuvaya girer ,erkek fırsatçıdır ,dişi bu ihtiyaçlar peşindeyken erkek çiftleşme peşindedir.

kızgınlığı varsa hala evet çiftleşme isteği olur, şuanda yumurtanın üstünden hiç kalkmaması lazım beslenme kousunada gelince yavrular çıkınca maöma takviyesi yapınn. yumurtalarınızda ayın 20 sine falan çıkar inşallah. ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN KARDEŞİM SAĞLIKLI HOBİLER :)

Geri