petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuluçkada kavga

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve murat eray tarafından 27 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. murat eray

murat eray New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar yavrudan eşe attığım kuşlar büyüdü çiftleşti kuluçkanın 20. Günü bugün yumurtalardan teki dolu fakat bir anda ne olduysa dişi erkeği dövmeye başladı kafesi dar ediyor onu dövecem diye yumurtaya bile yatmıcak düne kadar hiç bîr sorun yoktu. Erkeği ayırdım yaralansın diye ama sorun nedir ne yapmam gerekîr?

2. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    pek emin değilim. erkek belki pek yardımcı olmuyordur yada dişiye yalaka yapmaya çalışıyodur. Bu yüzden dişi istemiyor olabilir. Yardım ettiysem ne mutlu bana :)

3. murat eray

murat eray New Member

Beğenileri:
    0
    Erkek dişiyi çok güzel besledi kluçka süresince hatta ikisi bir yuvada duruyodu bir problem yoktu böldüyse bugün oldu odaya bir girdim kuşu öldürecek resmen

4. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    erkek bir hata yapmış olabilir dişede ona sinirlenmiştir. birde erkek besledi diyorsun belki beslemek istemiyordur bugün dişide aç olduğundan kızmıştır ona . :)

5. murat eray

murat eray New Member

Beğenileri:
    0
    Ufak tefek Didişme oluyordur illa arada ama yaralayacak kadar sıkıntı çıktı ilk kuluçkası kuşların ondan falan olabilir mi ki

6. Hakan Uysal
    Gizli

Aynısı bugün bizim kuşlarda da oldu hatta konusunu açtım. Kıskançlıktan yapıyorlar sanırım. Erkek, dişinin yumurtaların üstüne oturmasını istiyormus baya kavga ettiler bazı yerleri kanadı hatta.

Yumurtalar boşsa o yumurtaları alın, böylece dişi boş yere yatmamış olur ve kavga etmezler

7. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    olabilir yada dişi yumurtalarını erkekten kıskanıyordur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:36 -->-> Daha önceki mesaj 14:35 --

fenerle yumurtaların içine bakın bossa alın.

Sayfayı Paylaş