petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuluçkada ki yavru tırnak sorunu ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ozan Demir tarafından 29 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    4. Kuluçkamın tek yavrusunun sol ayak 2. tırnağının olmadığını farkettim ileride bir sorun yaratırmı acaba ? bana pek etkilemez gibi geldi ama bir sorayım dedim

2. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    yavru kac gunluk + sorun olmaz biraz tirmanmada ve tutunmada sorun yok yavruysa uzar bence ben hic dikat etmiyorum tirnaklari

3. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    8 inde çıktı yumurtadan bugün 21 günlük oldu anne tekrar yumurtlayacak takipdeyim ayırmak için bakalım :)

Xperia P cihazından gönderildi.

4. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    mslh bende 3.cu kuluckayi bekliyorum ins kisa zamanda ciftlesirler. tirnak cikar ama cikmasada sorun olacagini sanet miyorum ama ustalar kesin sonuc yazsinlar :D

5. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam bu yavruyu ölümden kurtardığım için pinpirikliyim bağırsak tıkanması ve soğuk algınlığı fark ettim 10 günlükken zor toparladım hayvanı zeytin yağı antibiyotik lağman derken 5 günde topladı ama maşallah babasının kopyası olacak :):) darısı senin başına dişiyi 5. Kuluçkaya yatırmıcam 6.5 yasında dikkat etmek.lâzım elimde kalmasın :)

6. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    benim kiler 1.5 yasinda sen kuslarina iyi bakmisin bu 6 yasda yavru aldigina gore. :) Ben ciftlesmeleri icin h erseyi denemisdim sonra ilgimi kesdim 1 ay sonra bakdim ciftlesiyorlar sevincden havaya ucdum :D Sonra malsf bi almana verip elden cikardim ins. suan yasiyorlardir 7 yavru 8 yumurtadan 1 tanesi bos cikdi nazar degmez ins. :D

7. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0

Bak bu dün akşamdan boş durmuyorlar hiç :D ilgilenmekle pek ilgisi yok bu erkek 12-13 kelime biliyor artı kahkaha atmayı öğrettim tam Afacan :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:33 -->-> Daha önceki mesaj 17:31 --

Tırnak sorununu çözdük ce bağımızı kurduk :))

Sayfayı Paylaş