petshop

Kuluçkada ki yavru tırnak sorunu ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ozan Demir tarafından 29 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Ozan Demir

Ozan Demir New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    4. Kuluçkamın tek yavrusunun sol ayak 2. tırnağının olmadığını farkettim ileride bir sorun yaratırmı acaba ? bana pek etkilemez gibi geldi ama bir sorayım dedim

2. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Dortmund.
    yavru kac gunluk + sorun olmaz biraz tirmanmada ve tutunmada sorun yok yavruysa uzar bence ben hic dikat etmiyorum tirnaklari

3. Ozan Demir

Ozan Demir New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    8 inde çıktı yumurtadan bugün 21 günlük oldu anne tekrar yumurtlayacak takipdeyim ayırmak için bakalım :)

Xperia P cihazından gönderildi.

4. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Dortmund.
    mslh bende 3.cu kuluckayi bekliyorum ins kisa zamanda ciftlesirler. tirnak cikar ama cikmasada sorun olacagini sanet miyorum ama ustalar kesin sonuc yazsinlar :D

5. Ozan Demir

Ozan Demir New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Hocam bu yavruyu ölümden kurtardığım için pinpirikliyim bağırsak tıkanması ve soğuk algınlığı fark ettim 10 günlükken zor toparladım hayvanı zeytin yağı antibiyotik lağman derken 5 günde topladı ama maşallah babasının kopyası olacak :):) darısı senin başına dişiyi 5. Kuluçkaya yatırmıcam 6.5 yasında dikkat etmek.lâzım elimde kalmasın :)

6. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Dortmund.
    benim kiler 1.5 yasinda sen kuslarina iyi bakmisin bu 6 yasda yavru aldigina gore. :) Ben ciftlesmeleri icin h erseyi denemisdim sonra ilgimi kesdim 1 ay sonra bakdim ciftlesiyorlar sevincden havaya ucdum :D Sonra malsf bi almana verip elden cikardim ins. suan yasiyorlardir 7 yavru 8 yumurtadan 1 tanesi bos cikdi nazar degmez ins. :D

7. Ozan Demir

Ozan Demir New Member
    Üye

Beğenileri:
    0

Bak bu dün akşamdan boş durmuyorlar hiç :D ilgilenmekle pek ilgisi yok bu erkek 12-13 kelime biliyor artı kahkaha atmayı öğrettim tam Afacan :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:33 -->-> Daha önceki mesaj 17:31 --

Tırnak sorununu çözdük ce bağımızı kurduk :))

Sayfayı Paylaş