Karadeniz Pet

Kuluçkada ki yavru tırnak sorunu ?

Ozan Demir

Paylaşımcı Üye
4. Kuluçkamın tek yavrusunun sol ayak 2. tırnağının olmadığını farkettim ileride bir sorun yaratırmı acaba ? bana pek etkilemez gibi geldi ama bir sorayım dedim

8 inde çıktı yumurtadan bugün 21 günlük oldu anne tekrar yumurtlayacak takipdeyim ayırmak için bakalım :)

Xperia P cihazından gönderildi.

mslh bende 3.cu kuluckayi bekliyorum ins kisa zamanda ciftlesirler. tirnak cikar ama cikmasada sorun olacagini sanet miyorum ama ustalar kesin sonuc yazsinlar :D

Hocam bu yavruyu ölümden kurtardığım için pinpirikliyim bağırsak tıkanması ve soğuk algınlığı fark ettim 10 günlükken zor toparladım hayvanı zeytin yağı antibiyotik lağman derken 5 günde topladı ama maşallah babasının kopyası olacak :):) darısı senin başına dişiyi 5. Kuluçkaya yatırmıcam 6.5 yasında dikkat etmek.lâzım elimde kalmasın :)

benim kiler 1.5 yasinda sen kuslarina iyi bakmisin bu 6 yasda yavru aldigina gore. :) Ben ciftlesmeleri icin h erseyi denemisdim sonra ilgimi kesdim 1 ay sonra bakdim ciftlesiyorlar sevincden havaya ucdum :D Sonra malsf bi almana verip elden cikardim ins. suan yasiyorlardir 7 yavru 8 yumurtadan 1 tanesi bos cikdi nazar degmez ins. :D

y8yre2ah.jpg

Bak bu dün akşamdan boş durmuyorlar hiç :D ilgilenmekle pek ilgisi yok bu erkek 12-13 kelime biliyor artı kahkaha atmayı öğrettim tam Afacan :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:33 -->-> Daha önceki mesaj 17:31 --

Tırnak sorununu çözdük ce bağımızı kurduk :))
eju4abag.jpg

Geri