petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuluckada mama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve takolate06 tarafından 26 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. takolate06

Merhaba arkadaslar.Gun saymadim ama tahminime gore bu haftasonu yavrular yumurtadan cikacak Allah izin verirse.4 yumurta var sanirim ucu dolu.Kuslara mama yapiyorum fakat biraz tirtikliyorlar yemiyorlar icinde yumurta irmik bebe biskuvisi oluyor.Iki sefer denedim ikisindede yemediler ne yapabilirim acaba.Benim kusa kuskumuda dokunuyo kusturuyo.Birde ankaradaki arkadaslar yardimci olursa sevinirim vitakraft yem bulabilcegim yerleri soyleyebilirseniz sevinirim.

2. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Yavrular çıktıktan sonra yemeye başlayacaklardır mamayı, kuş kumu da iri parçalı ise ondan olabilir.

3. takolate06

Yok tuz gibi bir kumdu gardenmix marka.ins yerler mamayi yavrular cikinca yapabilcegim extra bisey varmi acaba.

4. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Düzenli mama ver, çimlenmiş buğday verebilirsin, sularına dikkat et yavruları beslerken daha fazla su tüketirler.

5. takolate06

Cok tesekkur ederim bugday cimlendirmeyi deniycem daha once hic cimlendirmedim ama.

Sayfayı Paylaş