petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuluçkada Yapılması Gerekenler?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve qwxbb tarafından 1 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. qwxbb

qwxbb Member

Beğenileri:
    0
    Kuşum şu anda kuluçkada ve bu aşamadan sonra ne yapmam gerektiğini ve nelere dikkat etmem gerektiğini pek bilmiyorum. Hergün mama yapmak gerekirmi. Hergün suyuna vitamin koymak gerekirmi vs. Yardımcı olur musunuz?

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Yavrular cikinca her gun mama iyi olur. Haftada 1 vitamin iyidir. Disiyi fazla rahatsiz etme. Yuvaya folluk ve talas koydun mu? Yavrular cikinca gunde iki defa kursak kontrolu ve yuva kontrolu yapin. Elinizde sigara, parfum vb. Urunlerin kokusunun yavruya veya yumurtasina gecmemesine dikkat edin.

#2 KORDON, 1 Eylül 2014
    Son düzenleme: 1 Eylül 2014
  3. tarçın ve şaşkın

Ben hergun vitamin katiodum suyuna kalamar kemigine sikkat wsin hic ekaik etmeyn yemleeini taze tutun mamayida cok yapin dolaba koyun gunluk dehistirin cnki scakta bozuluolar kafesn icini temiz tutun tbi cok fazla rahatsiz etmemek sartiyla sularini gunluk icebilickleri kadr koyun vitamininide ona gre ayarlayn

4. yasin51

yasin51 Member

Beğenileri:
    1
    her gün mama verebilirsin(fazla olmamak şartıyla),vitamini 2 günde bir versende olur ama bence hergün ver.birde dişiyi fazla rahatsız etme.iyi akşamlar...

Sayfayı Paylaş