petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuluçkadaki kuşum öldü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve scout tarafından 31 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. scout

scout New Member

Beğenileri:
    0
    Yaklaşık bir yıldır beslediğim kuşum cikcik, on gün önce yumurtlamıştı. Bu sabah kafesin altında ölü buldum. İnanılmaz üzüldüm.
    Kalan dört adet yumurta ile ilgili yapabileceğim bir şey var mı? Yuvalık hemen radyatörün yanında, yaklaşık sıcaklık 23 derece.

teşekkürler

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    kuşun aclıktan ölmüş olabilir onları 25derece aralıgında tutman iyi olacaktır(okuduğuma göre ) çıkma şansları var

3. kenan

kenan Guest

Erkek kuş yokmu kafeste

4. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    yumurtaların belli aralıklarla dönmesi gerekiyor. dahası çıkan o yavruları siz beslemek zorundasınız bu da çok zor. kuluçkası olan bir kaç dişi varsa onların altına yayın yumurtaları

5. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    başka yumurtası olan çiftin veya kuluçka makinen yok ise söylediğiniz imkansız...

6. scout

scout New Member

Beğenileri:
    0
    Fikrinizi paylaştığınız için teşekkürler. Aslında yumurtalar çok önemli değil.
    Yaklaşık bir yıldır birlikte olduğum cikcik i kaybetmek ve mavişin onu arayan bağırışları beni üzüyor.

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

evet dostum anne onu besleme diyse açilıktan ölmüş olabilir.

Sayfayı Paylaş