petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuluckadaki yavru gelişim sorunumu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Emre TAVLAN tarafından 19 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Üstadlar yeme düşen yavruları aldım ıcerde bır kus kaldı tuylerı pırıl pırıl ananesinin yanında yatıyor ve babası yem ısteyınce beslıyor henüz yuvadan çıkmadı delıkte beklıyor sanırım 27 28 cıvarıdır ama kanat uçları ve kuyruk uzamamış Fransız tüy dökümü dıycem kus pırıl pırıl yok son yavru dıye gelıişimi bıraz yavaş olabılırmı

2. ismail kaan

o uzar muhtemelen bi sıkıntı olmaz,sanmam yani uzar inş . yakın zamanda ustadlar daha iyi bilirtabi :)

3. Emre TAVLAN

Beğenileri:
    9
    Beklıyorum reis uyandır mılletı :)

4. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Resim yükleme imkanın var ise daha net yanıt verebilirim. Ama dediklerine göre French molt degil gibi. Yuvadaki son yavru oldugundan dolayı olabilir. kücük yavrular biraz daha gec gelisirler.

5. Emre TAVLAN

Beğenileri:
    9
    Kardesım sole dıyım sımdı annesı yumurtada rahatsız etmek ıstemedım kus pırıl pırıl tüy dökümü yok cok canlı halen daha mınık yavru gıbı ses çıkarıyor yem ıstıyor baba beslıyor anne de dövme yok gece yanında yatıyor cok ıyı davranıyorlar

Sayfayı Paylaş