petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuluçkadan erkek kuşu ayırma ilgili bilgiye ihtiyacım var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Emre ORHAN tarafından 26 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Emre ORHAN

Emre ORHAN New Member

Beğenileri:
    0
    Öncellikle Merhabalar
    Konuya gelecek olur isek 1 çift muhabbet kuşum var ve şuan da yuvalıkta 2 adet yavru var bu ilk kuluçkayı saymazsak 2. kuluçkası erkek kuşu ayırmayı zaten planlıyordum fakat dişiyi rahat bırakmıyor yavrular daha bölgesel tüylenmelerine rağmen galiba çiftleştiler ben görmediğim bir ara bir kere de ben ayırdım çiftleşirken dişi de yumurta var gibi geliyor korkuyorum hayvan ölecek diye sizce erkeği ayırmalıyım yavrular yeme düşmeden sıkıntı olur mu bunun hakkında bilgi almak istiyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:26 -->-> Daha önceki mesaj 21:42 --

Herhalde cevap verecek kimse yok

2. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    dişi yavruların üstündemi yani yavrular yumurtadan çıktı mı?

#2 Resul OZYAMAN, 26 Ekim 2014
    Son düzenleme: 26 Ekim 2014
  3. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    daha erken bence ayırma dışı tekrar yumurtlasın yavrular bırazdaha buyusun sonra dılşının yenı yumurtladıgı yumurtaları alırsın erkegıde ayırırsın bu arada

4. Emre ORHAN

Emre ORHAN New Member

Beğenileri:
    0
    Yumurtalar çıktı yavrular yarı tüylendi fakat dişi yoruldu baya hayvancağız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:31 -->-> Daha önceki mesaj 06:18 --

Dişi yavru kuşları didikliyor gibi geldi bana kafesin dışına çıkıyor özellikle bir tane yavru ve beslemyior gibi geldi bana sizce ne yapmalıyım

Sayfayı Paylaş