Karadeniz Pet

Kuluçkadan kalkma.

Mustafa AKÇAKAYA

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar.09.06.2015 tarihinde ilk yumurtamı aldım.11.06.2015 tarihinde de 2. yumurta geldi.Dişi kuş kuluçkada yatıyor fakat ara sıra dışarı çıkıyor.Gün içinde toplam yaklaşık 30 dk. dışarıda duruyor.Yumurtalara bir şey olur mu ?

Merhaba arkadaşlar.09.06.2015 tarihinde ilk yumurtamı aldım.11.06.2015 tarihinde de 2. yumurta geldi.Dişi kuş kuluçkada yatıyor fakat ara sıra dışarı çıkıyor.Gün içinde toplam yaklaşık 30 dk. dışarıda duruyor.Yumurtalara bir şey olur mu ?
Merak etme bir şey olmaz. Çiftleşmek ve tuvalet ihtiyacı için dışarı çıkıyor. 3.yumurtadan sonra sürekli yatacaktır. Hayırlısı olsun.

Teşekkür ederim.Kuş yuvadan çıktığında rahatsız etmeden yumurtaları gözlüyorum, yumurtaların biri diğerinden 3-4 cm uzakta duruyor, kuş yumurta ayırır mı ? Şu ana kadar yumurtalara hiç dokunmadım.

Sen hayvanlari kendi haline birak onlar ne yapacağını bilir. Dişi kuluçkaya yatıyorsa sorun yok.

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dün 3. yumurta geldi.Bugün dişi kuş yuvadan çıkıyor.2 dk. falan kaşınıyor tüylerini düzeltiyor sonra yuvaya giriyor.Dişien 5 dk.sonra erkek yuvaya giriyor.Ve beraber yuvadan çıkıyorlar.Bu olayı sürekli tekrarlıyorlar neden olabilir ?

Son düzenleme: