petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuluckadayken banyo verilir mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan Gungor tarafından 30 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar, erkek kusum cok azgin... disi yuvadan seyrek cikiyor yem yemek icin ama yem yedirmiyor, surekli kur yapiyor rahatsiz ediyor. Disi de karni doymadan yuvaya geri donuyor. Yumurtalarina yatiyor. bazen disiyi yuvadan cikayiyor, Erkekge banyo versem mi kizginligi gecsin, disi artik ciftlesmek istemiyor. Banyo mu versem?

#1 Hakan Gungor, 30 Mart 2015
    Son düzenleme: 30 Mart 2015
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
  3. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    Tamam Levent Agabey, sagol

Hatta gecen tavuklarda gordum nemli toprak banyosu kuluckadaki tavuklarda iyidir diye... Yumurtalarin rahat cikmasini sagliyormus, Bilmiyorm kuslarda boyle bir sey var mi?

4. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Dişinin kesinlikle yapmaması gerektiğini biliyorum. En hassas oldukları dönem ve ortam sıcak olsa da üreme organlarından kolayca üşütebilirler.

5. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    Sagolun Ilknur Hanim... Normalde disi cok severdi banyo yapmayi, ama kulucka donemi dedigim gibi erkek rahat vermiyor, arada yem kusuyor ama disinin rahatca yemlenmesine izin vermiyor. Ben de erkegin bu davranislari normal mi acaba dedim

6. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Biraz huysuz galiba. O da kuluçka stresine girmiştir. Dişiyi zaten kendi besliyorsa yemlenmesine izin vermemesinde çok bi sorun yok. Ama rahat bıraksa daha iyi tabi. Ama erkeği sirkeli suyla fısfıslayabilirsiniz.

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Ben veriyorum İlknur hanım, sıkıntısını görmedim. Hatta kimileri suyun içine bir dalıyor sırıl sıklam çıkıyor. :)

8. Fatih Çevik

Beğenileri:
    14
    Banyo iyidir kuluckadaki kuşa da verilir.
    Yumurtaların nemlenmesine yavrunun kolay çıkmasına da faydası olur.
    Ama erkeğin kizginligini alır mı bilemem.

Fatih Çevik

9. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Sizinkiler hassas değilmiş demekki. Ama bu diğer kuşların zarar görmeyeceği anlamına gelmez. Bu insanlarda da böyledir. Kadınların belli dönemlerde kendilerine dikkat etmeleri gerekir. Kuşlarda da farklı değil.

Sayfayı Paylaş