Karadeniz Pet

Kuluçkanın 19.Günü ve Bir sorun

Mustafa BÜYÜK

Onursal Üye
ustalarım bugün kuluçkanın 19. günü yavru henüz çıkmadı ancak dişi artık hep dışarda yuvanın kapısında bekliyor içeri girdiğinde erkekte peş,nden giirip rahatsız ediyor. Yavru hala canlı ama böyle giderse kayıp eder miyim? Erkeği ayırmayı denedim dişi daha da tedirgin oldu yuvaya bile yaklaşmadı.

Mustafa ustam bu duruma cok üzüldüm. O kadar hevesle bekledin son günü olacak iş değil tühh :(

neyse inşallah sorunsuz birşekilde yavru çıkar.

Mustafa ustam bu duruma cok üzüldüm. O kadar hevesle bekledin son günü olacak iş değil tühh :(

neyse inşallah sorunsuz birşekilde yavru çıkar.

:( vallahi bilemedim usta ya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:58 -->-> Daha önceki mesaj 14:50 --

yumurtadan ses geliyo ustalarım [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]

Ustam inşallah yatar , bugünü de atlatırsan gece yada yarına kalmaz çıkar zaten..

Sakınan Göze ÇÖP batarmış işallah bir sorun olmaz ve sağlıkla çıkar yavru. Ama biraz kendi haline bırak bence. Erkekle felan uğraşma iyice stres yaparlar. Sabırla Yarını bir bekle derim

inşallah emekleriniz boşa gitmez yavrular sağ salim yumurtadan çıkar

yumurtadan ses geldiğini duyduktan sonra 1 saat içinde gelmişti benim yavru çok şükür sizinki de sağlıkla çıksın inşallah

Hocam kendi hallerine bırak eğer dediğin gibi ise Allah'ın izniyle çıkacaktır

Benim kuşta 1 ocakta yılbaşı gecesinde yumurtladı 20 gün oldu cikmadi dişi hala yatiyor .