Karadeniz Pet

kuluşkadaykn mamaya gerek varmı

ab301

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
yumurtladı arasıra yatıyo henüz mamaya gerek varmı ?
yoksa yavru olsun olmasın her durumda çiftlere yedirmeliyim ?

oooo bu ne hız abi yaa hemen yumutladı mı maşallah :) resim isteriz biz :) mama vermeye başla abi kuş kuluçka döneminde de yavru beslerkende çok yıpranıyor :(

Valla vermekte çok yarar var ama bizimkiler yemiyor 1 senedir daha ağızlarına meyve ve yemden başka birşey yemediler yani bizimkilere olmasada oluyor

oooo bu ne hız abi yaa hemen yumutladı mı maşallah :) resim isteriz biz :) mama vermeye başla abi kuş kuluçka döneminde de yavru beslerkende çok yıpranıyor :(

kuşlar bu erkek yağlımı İsmail bi bak ırkımı böle acaba. dişi çok tipsizde :)

ewet yağı var maşallah tosun gibi :D:D:Dallah bol yumurta nasip etsin darısı başımıza:):):)

:) mama sıkıntı yaratmaz ben 2 gunde bır verıyorum benımkıler bayılıyo kusları besıye almıs olursun

gaga taşı olsun yeter arkadasım :) mama felan zaten kuş kuluckadayken pek fazla mama yemdir felan öle dısarı cıkma olayı olmaz . Erkek kuş besler genelde dişi kuşu folluktaykene.

erkek kuş boxör gibi duruyo :) maşallahh.... ben kuluçkada iken haftada 2 kez filan verdim mama. dün ilk yumurta kırıldı sabah dayadım mamayı :) iki güne bir veririm artık..

Geri