petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kum Koyuyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tevfik AKTUNÇ tarafından 29 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Tevfik AKTUNÇ

Merhabalar, ben babannemlerin bahçesinde kum eliyorum ve sobalarının üstünde ısıtıyorum. Kum bayağı ince oluyor çok sıcak olmuyor, kafesin altına seriyorum. Sizce bu durum nasıl ? İyi mi - kötü mü ?

2. Engin DERİM

En ideali kafes tabanının kum olmasıdır. Kumun temiz olması kaydıyla.

3. Tevfik AKTUNÇ

Temiz olmasına çok dikkat ediyorum, tabanına koydum kumu genel olarak iyi olur değil mi? Kuşta az da olsa iyi bir sonuç yaratır düşüncesindeyim :)

4. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Tevfik ustam bahçedeki kumun ısıtılması ne kadar onu temiz kılar şüpheliyim. Ustalarımız ne der bilmiyorum şahsen ben önermezdim :)

5. Tevfik AKTUNÇ

Kuşçudan alayım o zaman:)

6. Engin DERİM

Zeminde kum olması çok iyi bir durumdur. Kuşçudan almaya lüzum yok iyi kaynatılır kurutulursa sorun yok. Defaatle denenmiştir.

Sayfayı Paylaş