Karadeniz Pet

Kümesimiz Yaplıyor

Yok abi kamyon lazım bunlar için :)

Böyle bişeyle gelsem?

ford-transit_100412568_m.jpg

abi sen otobüsle de gelsen paket yapar göndeririz :) Mustafa hocam kızacak konuyu ne hale getirdiniz diye :)

Satılık brahma var orjinal, :) Keçiören evcil hayvanlar parkından almıştım civcivken hepsi erkek çıktı :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:27 -->-> Daha önceki mesaj 21:22 --

horoz istiyorum ustam hemen hemde nasıl gönderebilirsin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:03 -->-> Daha önceki mesaj 22:01 --

@AliismailERTAŞ ustam tel verde seni bir arayım ben

[MENTION=6791]AliismailERTAŞ[/MENTION] ustam atak-s ler kaç haftalıkken yumurtlar 15 haftalık buldum haftaya elimde inş. ama senin bu brahmayı almalıyım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:12 -->-> Daha önceki mesaj 22:11 --

Valla istersen oku yukarıyı bak ilk ben istedim. :)

onda vardır başka

Hocam hayırlı olsun kuşu biraktinizmi

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yav yine takıldı giremiyorum siteye :) yine proxy üzerinden girdim, var bir sıkıntı ama çözemedim... Atak s ler 19. haftada yumurtluyor hocam ama benimkiler 25 haftada yumurtladı iyi bakamadım, yumurta yemide vermedim doğal beslendiler ne bulurlarsa onu yediler :)

Yozgat soguk olur kapali alanda duracak bu kumes anladigim kadariyla
Dolayisiyla gayet yeterli
Ancak buu tarz bir alan bit pireye cok musait oluyor o konuda da ilaclar var zaten.
Bir de tavuklarda hastalik meselesi cok yoruyor onlem olarak kapi girisine kirec dokerseniz giris cikista sizinle girebilecek mikrobu bir nebze engelleyip hijyeni saglamis olursunuz
Yozgat gibi bir yer icin en uygun tavuk cinsi atak-s dir nacizane tavsiyem

Yozgat soguk olur kapali alanda duracak bu kumes anladigim kadariyla
Dolayisiyla gayet yeterli
Ancak buu tarz bir alan bit pireye cok musait oluyor o konuda da ilaclar var zaten.
Bir de tavuklarda hastalik meselesi cok yoruyor onlem olarak kapi girisine kirec dokerseniz giris cikista sizinle girebilecek mikrobu bir nebze engelleyip hijyeni saglamis olursunuz
Yozgat gibi bir yer icin en uygun tavuk cinsi atak-s dir nacizane tavsiyem

yok kümes duvar kenarında dışarıda duracak. Atak-s alacağım zaten hatta ayarladım bile. bol bol ilaçlarız kümesi temizleriz napalım

Maşallah kuş çok güzelmiş Mustafa abi... :) Kümeste hayırlı olsun... :)

hayırlı olsun gülegüle kullan kardeş

ustamtemizligi nasıl olucak bol yarulu günler

[/QUOTE]