petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kümeste kafeste koku sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İbrahim AKSU tarafından 3 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar malum havalarında ısınmasıyla kafeslerden ötürü ortam biraz koku yapmaya başladı, düzenli temizlik dışında bu probemi nasıl nasıl çözebilirim tavsiyeleriniz nelerdir, şimdiden teşekkür ederim

2. Abdurrahman CENGİZ

düzenli temizlemeden başka çaren yok hem koku yapar hemde bitlendirirsin

3. Hürkan YILMAZ

Düzenli temziliği yapıyorsan kafes değilde kuşlar kokuyor olabilir ılık suyla yıka derim :)

4. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Temizlik yapıyorum hocam ama yinede koku var , dün bi üretici abinin değişik bi tür taş koyduğunu farkettim kafeslerin tabanına çakıl taşına benzer ama anlayamadım ne taşı olduğunu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:50 -->-> Daha önceki mesaj 15:50 --

Şimdi çoğaldılar 20 ye yakın ve hala çoğalıyorlar nasıl banyo yaptırayım hepsine bilemedim şimdi :)
    Yumurta yapan çiftleşme hazırlığında olan, yumurtaları çatlayan, yani banyo imkanı zor

5. Abdurrahman CENGİZ

kuluçkada olan kuşlarınızı sakın banyo yaptırmayın

6. Hürkan YILMAZ

Kuluçkadakileri bahsetmedim :D Onlara elleme kokusuna katlancan 20 tane kuş :)

7. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Kafes tabanlarına kokulu kumlar var onlardan koyun. bir ay götürüyor.

8. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    #8 dante25, 3 Mart 2014
    Son düzenleme: 3 Mart 2014

Sayfayı Paylaş