petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kumru Yumurtası

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Rıdvan Yılmaz tarafından 5 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Rıdvan Yılmaz

Beğenileri:
    0
    Dün kuzenimle beraber bitkileri sulamak için çatıya çıkmıştık.
    Misafirimiz varmış farkında değildik tabi.
    Saksının içine kumru yuva yapmış yumurtasıda vardı 1 tane ama bizi görünce baya korkmuştu bahsettiğim yer kapalı taraf dışarısı değil kapı falan vardı küçük bi ara var bizden korkunca ordan uçup kaçtı bizde işimizi hızlıca halledip indik.
    Bugün baktığımda kumru geri dönmemişti belirli aralıklarla gelip gelmediğini kontrol etmeyi düşünüyorum.
    Eğer yumurtayı terk etmişse benim yapabileceğim birşey varmı sizce?
    Çünkü bizim yüzümüzden korktu hayvancağız.
    Eğer yavru yumurtadan çıkana kadar yumurtaya şu şekilde bakabilirsin yavru çıktığında şu şekilde besleyebilirsin gibi önerileriniz varsa her şekilde yapmaya hazırım tabi annesi gelirse hiç dokunmıycam.
    Yardımcı olun lütfen..

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Tekrar geleceğini sanmıyorum. Senin bakman da mümkün değil.
    Ancak çıktığın katın balkonuna plastik veya kartondan bir yer yaparsan gelip yuva kuracaktır.

3. Rıdvan Yılmaz

Beğenileri:
    0
    Anladım sağolun. Balkon yok yani çatı katı full açık sadece giriş yerinde ufak bi bölüm var kapalı o arada çiçekler falan var orda bi saksının içine yapmış yuvasını ben kapıyı açık bıraktım gelir diye. Yumurtayı dışarı çıkarırsam kargalar bırakmaz sanıyorum.

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Hiç dokunmayın belki bir ihtimal gelir gözetlemeyinde sizin yapabileceğiniz bir şey yok

5. Rıdvan Yılmaz

Beğenileri:
    0
    Tamam o zaman inşallah gelir diyelim sağlık olsun.

Sayfayı Paylaş