Karadeniz Pet

kur yapíyor kafeste

yusufkral

Onursal Üye
Slm dişiyi alalı 1ay oldu ama erkek hiç kur yapmıyor neden dişi yuvaya giriyor kavgada yok ama erkek kur yapmıyor neden kafeste kur yapmıyor ilgilenmiyor ama saldımda kur yapıp yem kusuyor

Q48Dnk.jpg
[/url][/IMG].

ZAjvPG.jpg
[/url][/IMG]
oYqGoX.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:28 -->-> Daha önceki mesaj 16:27 --

İrklari ney

Cok guzel kuslarin var nijer verebilirsin yemlikine 1 cay kasigi koyman yeter ve birde vitamin takviyesi yapmayi unutma kardesim.

3-4 ay zaman tanı onlara,sabır işi yavrulara kavuşmak birazda,tabi bu arada Naim kardeşimin dediği gibi nijer,vitamin ve mamaya devam.kafes temizliğinide unutmamak gerekir. İnşallah en kısa zamanda kavuşursun yavrulara.Kuşların çok güzel maşallah.

Saoul daha önce erkekin eşi vardi yavru aldiydim ama malesef öldu dişi 1 hhafta sonra bunu aldim işte bekliyecez yuvayada giriyo erkkek. Kur yapsa clftlesirle ama yapmiyor

Bazi kuslar oyledir. Benim kuslarda oyleydi ama simdi yaklasik 20 gundur salmiyorum. Bakalim netice alabilecek miyiz.

Guncel Guncel

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:59 -->-> Daha önceki mesaj 17:41 --

Guncel Guncel

Bence dişiyi tanıma aşamasında ve kafeste kendini çok rahat hissetmiyor. Kafeste dişiyi kızdırırsa kaçacak yeri yok çünkü. Oysa dışarıda olumsuz bir durum olursa tabanları yağlayabilir :D Benim kuşlarda durum buydu, zannediyorum sende de öyle...

Geri