petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kur yapíyor kafeste

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusufkral tarafından 25 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    Slm dişiyi alalı 1ay oldu ama erkek hiç kur yapmıyor neden dişi yuvaya giriyor kavgada yok ama erkek kur yapmıyor neden kafeste kur yapmıyor ilgilenmiyor ama saldımda kur yapıp yem kusuyor

[​IMG][/url][/IMG].

[​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:28 -->-> Daha önceki mesaj 16:27 --

İrklari ney

2. Naim Boysan

Cok guzel kuslarin var nijer verebilirsin yemlikine 1 cay kasigi koyman yeter ve birde vitamin takviyesi yapmayi unutma kardesim.

3. mehmet çetin

mehmet çetin Active Member

Beğenileri:
    32
    3-4 ay zaman tanı onlara,sabır işi yavrulara kavuşmak birazda,tabi bu arada Naim kardeşimin dediği gibi nijer,vitamin ve mamaya devam.kafes temizliğinide unutmamak gerekir. İnşallah en kısa zamanda kavuşursun yavrulara.Kuşların çok güzel maşallah.

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    Saoul daha önce erkekin eşi vardi yavru aldiydim ama malesef öldu dişi 1 hhafta sonra bunu aldim işte bekliyecez yuvayada giriyo erkkek. Kur yapsa clftlesirle ama yapmiyor

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Bazi kuslar oyledir. Benim kuslarda oyleydi ama simdi yaklasik 20 gundur salmiyorum. Bakalim netice alabilecek miyiz.

6. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    Guncel Guncel

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:59 -->-> Daha önceki mesaj 17:41 --

Guncel Guncel

7. Rüstem EROĞLU

Rüstem EROĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    Bence dişiyi tanıma aşamasında ve kafeste kendini çok rahat hissetmiyor. Kafeste dişiyi kızdırırsa kaçacak yeri yok çünkü. Oysa dışarıda olumsuz bir durum olursa tabanları yağlayabilir :D Benim kuşlarda durum buydu, zannediyorum sende de öyle...

Sayfayı Paylaş