Karadeniz Pet

Kur yapma olayı

• Konbuyu başlatan Samet YLDRN
  • Başlangıç tarihi
S

Samet YLDRN

Guest
ya kuşlar eşleşti galiba erkek yem yediriyor birbirlerini kaşıyorlar fakat kur yapma nedir banlayamadım bide benim erkek kuşum 9 aylık fakat ceresi pembe iris falanda yok dişim zaten kızıştı kur nasıl bir şey söylermisiniz

Hocam, fotoğraf eklemenizi rica edebilirmiyim acaba?

erkek kuş dişiye başını sallaya sallaya öter arada yavaş vurur erkek çok hareketli olur dişi hazır olduğunda çiftleşirler..

Merhaba arkadaslar. Benimde kur yapma ile ilgili bi sorunum var. Yaklasik 1 yil oldu.ilk zamanlar anlasamiyorlardi. Sonra alistilar. Yuvalik taktim beraber icine girdiler.opustuler birbirleruni kasiyorlar. Erkek tipik kurlarini yapiyo.anxak disi isteksiz. Salmada da beraber ucuyolar. Kizistirici vitamin hic eksik etmedim. Erkek bile yuvaliga giriyor.ikisi birlikte yuvaliga girip cikiyorlar ancak hic ciftlesmediler. Erkek kur yapinca yanina yaklasinca disi kiziyo vs vs. Tavsiyeniz varmidir daha baska yontem gibi.. tesekkurler

Merhaba arkadaslar. Benimde kur yapma ile ilgili bi sorunum var. Yaklasik 1 yil oldu.ilk zamanlar anlasamiyorlardi. Sonra alistilar. Yuvalik taktim beraber icine girdiler.opustuler birbirleruni kasiyorlar. Erkek tipik kurlarini yapiyo.anxak disi isteksiz. Salmada da beraber ucuyolar. Kizistirici vitamin hic eksik etmedim. Erkek bile yuvaliga giriyor.ikisi birlikte yuvaliga girip cikiyorlar ancak hic ciftlesmediler. Erkek kur yapinca yanina yaklasinca disi kiziyo vs vs. Tavsiyeniz varmidir daha baska yontem gibi.. tesekkurler

yorumlar için saol bide ayrı bi konu açsan daha verimlibilgiye sahip olursun

kızıştırıcı verdim kuşuma ve hep kaşınıyorlar durmadann

Geri