petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kur yapma olayı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Samet YLDRN tarafından 3 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Samet YLDRN

ya kuşlar eşleşti galiba erkek yem yediriyor birbirlerini kaşıyorlar fakat kur yapma nedir banlayamadım bide benim erkek kuşum 9 aylık fakat ceresi pembe iris falanda yok dişim zaten kızıştı kur nasıl bir şey söylermisiniz

2. Tevfik AKTUNÇ

Hocam, fotoğraf eklemenizi rica edebilirmiyim acaba?

3. Samet YLDRN

tamam ekliyorum

4. Samet YLDRN

bu arada ırkları hakkında bi fikrim yok

5. Tunç ÇAĞATAY

Yerli :cool:

6. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    erkek kuş dişiye başını sallaya sallaya öter arada yavaş vurur erkek çok hareketli olur dişi hazır olduğunda çiftleşirler..

7. nosignal

nosignal Guest

Merhaba arkadaslar. Benimde kur yapma ile ilgili bi sorunum var. Yaklasik 1 yil oldu.ilk zamanlar anlasamiyorlardi. Sonra alistilar. Yuvalik taktim beraber icine girdiler.opustuler birbirleruni kasiyorlar. Erkek tipik kurlarini yapiyo.anxak disi isteksiz. Salmada da beraber ucuyolar. Kizistirici vitamin hic eksik etmedim. Erkek bile yuvaliga giriyor.ikisi birlikte yuvaliga girip cikiyorlar ancak hic ciftlesmediler. Erkek kur yapinca yanina yaklasinca disi kiziyo vs vs. Tavsiyeniz varmidir daha baska yontem gibi.. tesekkurler

8. Samet YLDRN

yorumlar için saol bide ayrı bi konu açsan daha verimlibilgiye sahip olursun

9. kralbaba4444

kızıştırıcı verdim kuşuma ve hep kaşınıyorlar durmadann

10. kralbaba4444

birde bir birine vuruyorlar ama çiftleşmiyorlar

Sayfayı Paylaş