petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kur yapma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fatih Türk tarafından 1 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Fatih Türk

bi süredir çiftimi ayrı kafeslerde tutuyorum daha yeni birleştirdim bir kaç kez öpüştüler şimdi dişi suluga kafasını sokup saçlarını dikiyor :D merak ettigim kurmu ypıyor bıldıgım kadarıyla erkek kur yapar

2. Sevtap DERİN

Ahahaha kendini güzelleştiriyordur. :D Oyun falan oynuyor galiba.

3. Fatih Türk

bakalım dişi fazla pas vermiyor hep erkek kur yapıyor erkek üstüne gidince dişi bi hareket ediyo erkek kaçıyo hep tekrarını yapıyolar bunu :D

4. Sevtap DERİN

Bu dişiler zaten insanı kalpten götürüyor. Çok zor eş tutup, çiftleştirmek. :D Bu süre zarfında havuçlu mama verebilirsiniz haftada 2-3 defa.

5. Fatih Türk

teşekkür ettim.

6. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Zor eş tutarlar ama eş tuttuğundada tam tutuyorlar 5-7 yavru.

7. Sevtap DERİN

Cidden mi? Sanırım her şey ilk çiftleşmeye kadar kördüğüm orada çözülüyor değil mi ablacığım? Ondan sonra devamı daha bol şekilde gelir diye düşünüyorum.

8. armand0

armand0 Guest

Belki erkeğinin karşısına güzel çıkmak istiyordur :)

9. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    dişinin brazdaha zamana ihtyacıvar demekki sabırr

Sayfayı Paylaş