petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kurallara uyma

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve Yücel YETİMOĞLU tarafından 15 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Yücel YETİMOĞLU

İsim soyisim kuralına uymayan üyelerimizin konuları silinecektir , ustalarımızda bu arkadaşlara forumda yardımcı olmayabilirler..

iyi forumlar

2. Ezel ALBAYRAK

Destekliyorum , ve 1 şeyde ben eklemek istiyorum.
    "Ask your questions in the forums. The ChatBox is for small talk" küçük konuşma penceremizin sağ alt köşesinde yer almakta bu nedir? hemen türkçesini ekleyeyim.
    anlamı:"Forumlarda sorular sorun.ChatBox küçük konuşma için" yani diyorki sorularını,merak ettiklerinizi forumda konu olarak açın ve detaylı bilgiler alın. şahsım adına cevaplamamaya çalışıyorum chatbox tan zaten ordan bilgi almak sizin aleyhinize olacaktır anlık cevaplar alacaksınızdır 1-2 üyeden.

3. Yücel YETİMOĞLU

ara ara konu temizliği yapıyorum yeni üye arkadaşlar isim kuralına dikkat ederlerse forumun kullanılması açısından daha sağlıklı olur

Sayfayı Paylaş