petshop

Kurmu yapıyor??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ejjder12tr tarafından 12 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. ejjder12tr
    Gizli

Erkek muhabbet kuşum yaklaşık 3 haftadır hiç yapmadığı bi hareketi yapmaya başladı. Başını dişinin sırta koyup orda uyuyo veya orda ötüyo Bu bi kur yapma şeklimi acaba?:confused::confused:

2. Furkan oruc
    Gizli

Eş olmaya adım atmışlar kuşlarınız :) Evet kur yapıyordur fazla rahatsız etmeyin dişide kızışınca Çiftleşme olur Tabi Mama,vitaminlerini de eksik etmeyin :)

3. ejjder12tr
    Gizli

ya aslında yem takviyesi olarak sadce kızıştırıcı yem vardı ondan aldım normal yemle aynı kutu karıştırdım bayaa bi.... Yem bittikçe o karışık kutudan dolduruyorum.. Onun dışında bişi eklemiyorum ama gereklimidir?

4. Kutluay DOLKAN

Kutluay DOLKAN New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    kur taklidi kafaya vurma sırta ayakla ittirme vs. vs. kızıştı galiba kuşun yakında yumurta gelir dişi eğer kızışmışsa

5. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Well-Known Member
    Üye

Beğenileri:
    61
    Pek kur yapma gibi gelmedi bana ama artık yavaş yavaş yakınlaşma aşamaları. Ayrıca yuvalık takmak için erken davrandığınızı düşünüyorum.

6. ejjder12tr
    Gizli

yuvalık dişi geldiğinden beri yani 4 aydır filan takılı

7. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    kur yapmak hareketi olduğunu sanmyrum sadece iyi anlaşmış bi çift die değerlendiriyorum durumu ben

Sayfayı Paylaş