Karadeniz Pet

Kursak mantarı

Benim sorumu yanlış anladiniz bu kusun hali göz mantarı sonucu mu yoksa kursak mantarı sonucu mu bu hake geldi

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Gözlerinde bir sıkıntı veya dış görünüşte herhangi birşey yok içeride bir mantar yada iltahap söz konusu denilenlere göre
Şimdiye kadar triflucan tavsiyesi aldım
Hergün ağzına şırınga ucuyla bir damla damlattım iyi geldi biraz sonra suluğuna 7 danla damlattım birşey yoktu ara ara böyle kusması geliyor truflican
Tam geçirmedi yada işe yaramadı

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gözlerinde bir sıkıntı veya dış görünüşte herhangi birşey yok içeride bir mantar yada iltahap söz konusu denilenlere göre
Şimdiye kadar triflucan tavsiyesi aldım
Hergün ağzına şırınga ucuyla bir damla damlattım iyi geldi biraz sonra suluğuna 7 danla damlattım birşey yoktu ara ara böyle kusması geliyor truflican
Tam geçirmedi yada işe yaramadı

O zaman mikostatin ve Flagyle kullanin

05542205757 güvercin hastalıkları için ilaç üreten biri. muhtemelen sana da yardımcı olur. Konuş bir istersen.

Yarın ikisinide alıcam kullanımı nasıl yapıyım ağızdan damlatmamı yada suluğamı koyayım

Şansa bırakmayın ağızdan sabah akşam bir damla Flagyle verin reçetesiz satılmaz bilginiz olsun mikostatin satılır

Şansa bırakmayın ağızdan sabah akşam bir damla Flagyle verin reçetesiz satılmaz bilginiz olsun mikostatin satılır

Mikostatin alırım ozaman öbürünüde yazdıra bilirsem inşallah onuda alırım çok teşekkür ederim yardımın için sağol

Triflucan kullanıyorum diğerlerinide alıyım sıkıntı yok ama hastalık nedir onu anlayamadım hayvanın neresinde kursakmı taşlıkmı onu çözmeye çalışıyorum

Ben bu konulardan pek anlamıyorum fakat araştırmalarıma göre Floryada İstanbul veteriner kliniği adlı bir veteriner önerebilirim özellikle egzotik hayvanlar ve kuşlar üzerine özel eğitim vs almışlar Benimde kuşum hasta oraya götürdüm çok ikgikendiker Kuruma hastalıpı megabakteri çıktı çok üzgünüm verdikleri ilaçları kullanıyorum isterseniz birde onlara danışın derim

Biteral tedavisini denediniz mi? Sadece mantar degil bakteri ve parazitlere karsıda cok güclü bir antibiyotik benim kusumda kusma vardı sonra zaten yemiyorlar elle beslemek durumunda kaldım 1 hafta elle besledikden sonra biteral uyguladım 2 gün yemi kırıp yemeye basladı 3 günde konusmaya basladı trifucal şurupu bende verdim ama cok bir tesiri olmadı daha acıkcası 5 gün ağzına sabah aksam damlattım ama kus toparlamadı birde hasta kusları sindiremiyor tohumları nutriburd var eelle besleme maması olmadı yumurta sarısı biraz bebe bisküsvisi birazda irmik katıp yapabilirsin kusların gücsüz düşmesin

Ben bu konulardan pek anlamıyorum fakat araştırmalarıma göre Floryada İstanbul veteriner kliniği adlı bir veteriner önerebilirim özellikle egzotik hayvanlar ve kuşlar üzerine özel eğitim vs almışlar Benimde kuşum hasta oraya götürdüm çok ikgikendiker Kuruma hastalıpı megabakteri çıktı çok üzgünüm verdikleri ilaçları kullanıyorum isterseniz birde onlara danışın derim
Evet az ilerisinde avcılar hayvan hastanesi var olmadı oraya götürücem orda kuşu verip salya testi falan yapıyolarmış tam çözüm ancak öyle bulurum galiba

Az önce veterinire gittim probiyotik önerdi sizce işe yararmı
Bana pek anlamadı gibi geldi
Şuan kuş ressimlerle alakasız normale döndü fakat ara ara tekrarlıyor

Az önce veterinire gittim probiyotik önerdi sizce işe yararmı
Bana pek anlamadı gibi geldi
Şuan kuş ressimlerle alakasız normale döndü fakat ara ara tekrarlıyor

Flaglye d3neyin bir beş gün de

Flaglye d3neyin bir beş gün de

Mikostatin ve flaglye söyledim eczaneye ayarlayacak inşallah
Tam çözüm bulamadım
Kursak taşlık gırtlak mantarı bunlardan biri sanırım herkezin ortak kanısı mantar yani

Mikostatin ve flaglye söyledim eczaneye ayarlayacak inşallah
Tam çözüm bulamadım
Kursak taşlık gırtlak mantarı bunlardan biri sanırım herkezin ortak kanısı mantar yani

Kuşlarınız nasıl oldu o dönem acaba. Kesin bi tedavi bulabildiniz mi? Probiyotik denediniz mi mesela? Aynı durumu ben yaşıyorum şu an.

Geri