petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kursak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yunus Emre OĞUZ tarafından 28 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Yunus Emre OĞUZ

yeni elime geçen muhabbet kuşunun yem kıramamasından korkuyorum yere yem döktüm ama öyle çattır çatır yediğini duymadım elime kuş dün akşam üzeri geçmişti kuşu demin elime alp ağzına zorla 1 yem attım kırıp kıramadığına bakmak için ağzında geveledi geveledi kıramadı yada elimde oldugundan kırmayıp attı bende kursağını yokladım kursağında yemler yuvarlak yuvarlak ele geliyodu anlamadım şimdi yıyor mu bu kuş yem :/

2. Yılmaz Ç.

Kardeşim öyle yapma kuşa. Ayrıca 1.5 aylıktan büyükse hiçbir sorun yoktur. Kırabilir yem.

3. Yunus Emre OĞUZ

tahminen 30 günlük yada 35

4. Yılmaz Ç.

Resim at baksın arkadaşlar. Ben pek anlamamda. O zaman soyulmuş yem alacaksın yada mama hazırlayacaksın.

5. Yılmaz Ç.

Bu kuşu gördüm. Acayip tatlı bir kuş maşAllah :) O zaman kabuksuz yem kullanın.

6. Yunus Emre OĞUZ

konuyu tam okumadın sanırım kardeşim bende biliyorum yemi kıramazsa ne verebileçeğimi ama alamam diye not düşmüştüm saten :/

7. Yılmaz Ç.

Tamam okudum kardeşim kusura bakma. Valla başka çaresi yok o zaman. Mecbur kabuklu yem yiyecek. Mama yapabilirsin.

8. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Kabuğunu kendiniz çıkarabilirsiniz eliniz ile ezerek.

9. Yunus Emre OĞUZ

peki denerim ağzına 1 tane atıyorum yem gevelio geveliyo sonra yok oluyo yem ölecemi yutuyo acaba :/

Sayfayı Paylaş