petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

KURTLU YEM VERMİŞİM FARK ETMEDİM LÜTFEN YARDIM!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve furkancakn tarafından 18 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. furkancakn

furkancakn New Member

Beğenileri:
    4
    Merhaba arkadaslar muhabbet kuşuma yaklaşık 1 haftadır kurtlu yem vermişim fark etmemiştik herhangi bir hastalık belirtisi yok keyfi yerinde bu aksam taze yem verdim fakat ilerleyen günlerde birşey olurmu?

2. pikican

pikican Member

Beğenileri:
    7
    kuşlar onları yiyebiliyor galiba ama içinizin rahat etmesi için suyuna birkaç damla elma sirkesi katabilirsiniz iç parazitleri temizliyormuş

furkancakn bunu beğendi.
  3. Ally

Ally Member

Beğenileri:
    1
    Aynı sorunla dün karşılaştım normal hayattada kuşlar kurt yiyebiliyorlar endişe etmeyin. Yapmanız gereken tek şey kafesi dezenfekte etmek olsun, iyi forumlar.

furkancakn bunu beğendi.
  4. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    748
    gelen kurt yemin bayatlığından oluştu ise ilerde kursakta sıkıntı oluşabilir mikroplu kurtsa yine bakteriyel hastalıklara sebep olabilir tedbir amaçlı Organik elma sirkesi verin suyuna 4 gün aralıklarla 2 sefer.

furkancakn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş