petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuru dışkı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yavuz GEREKLİOĞLU tarafından 3 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Kuş dışkıya basmış ,dışkıda halka şeklinde parmağında kurumuş.Zarar vermeden sizce nasıl temizlenir?

2. Levent Sayar
    Gizli

Ayaklarını kendisi temizler gagasıyla.Banyoya alıstırdıysanız banyoya koyun o halleder.

3. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    kendisi zaten temizler. illa hemen temizliyim diyosanız peçeteyi ılık suyla ıslatın yavaşça silin dikkat edin kuşu korkutmayın

4. Levent Sayar
    Gizli

Kuruduysa zor olabilir oncelikle kusunuzun canını acıtmak istemiyorsanız ılık suda ayaklarını biraz bekletinki pislik iyice yumusasın sonra peceteyle alabilirsiniz bence bırakınız o kendisi temizleyecektir zaten.

5. Yavuz GEREKLİOĞLU

Beğenileri:
    0
    Kumlu tünek diye birşeyden bahsettiler işe yarar mı?
    Banyoluk, kuş banyo yapınca çıkartılır mı yoksa sürekli kafeste mi durur?

6. Levent Sayar
    Gizli

Tabi banyolugu kus banyo yapınca cıkartıcaksın kafesten kumlu tünek benim bildigim kadarıyla tırnakları için dostum.Gerçi pek fazla tavsiye edilmiyo zararları oldugunu duydum.Eger kusuna daha once banyo yaptırmadıysan baya ugrasıcaksın demektir.Eline ve odaya alıskın mı?Kaç aylık?

7. Yavuz GEREKLİOĞLU

Beğenileri:
    0
    Kuşu yeni aldım 1.5 aylık diye ama formda resmini koydum 5 aylık dediler.Kanat ve kuyruğunun yolunmuş olduğunu söylediler.
    Valla gerçekten yavru mu yoksa 5 aylık mı ben de tam anlayamıyorum ama kafes elimi sokunca sakin duruyor hatta karnına hafif ittirince parmaklarıma çıkıp öyle 15 20 saniye durduğu oluyor.
    Hobide yeniyim hiç banyo yaptırmadım.Bir ara deneyim umarım hoşuna gider.

8. Levent Sayar
    Gizli

kucuk bir çay tabagına ılık su koyun ve içine sevdigi meyvelerden atın umarım banyo yapar.

9. Yavuz GEREKLİOĞLU

Beğenileri:
    0
    -- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:12 -->-> Daha önceki mesaj 17:11 --

[/COLOR]
    Bir deneyeyim.Yardımlarınız çok faydalı oldu.Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş