Karadeniz Pet

kuruma hastaligi yardim

mücahitejderha

Meraklı Üye
Kuruma hastalığı için ilaç tavsiye edebilecek var mı?
Lütfen yardim edin lütfen

Geçmiş olsun. Nasıl anladın kuruma hastalığı olduğunu ?

Levent abi atılım abiye anlattim o söyledi bide sitede falan baya arastirdim abisağol abi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:47 -->-> Daha önceki mesaj 22:44 --

Levent abi bi ilaci var mi yarin eczaneden alayim.
Elma sirkesi alacam
Bide bi ilac yaziyordu sitede ama onunda artik eczanelerde satisi yokmus galiba.
Abi kusumun ölmesini istemiyorum eşinin yanindan ayirdim birbirini arayip duruyorlar

Eminsen eğer yarın eczaneye git. Biteral tablet al. İnsan ilacı bu.
1 tableti 8e böl. her gün taze su ile 1 parçayı erit ver. Dua et ayrıca. Düzelir inşallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:48 -->-> Daha önceki mesaj 22:48 --

Sirke filan verme kuşa.
1 yemlikte karışık 1 yemlikte aspur olsun.

Eminsen eğer yarın eczaneye git. Biteral tablet al. İnsan ilacı bu.
1 tableti 8e böl. her gün taze su ile 1 parçayı erit ver. Dua et ayrıca. Düzelir inşallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:48 -->-> Daha önceki mesaj 22:48 --

Sirke filan verme kuşa.
1 yemlikte karışık 1 yemlikte aspur olsun.

Eminim abi atilim abi diyince aldim kusun karin bolgesine baktim bicak gibi sadece kemik var. Kusum hareketli çok sukur. sadece hep kabarik duruyor çok yem yiyor. Dıskisinda öğütülmemis yem var. Abi dua ediyorum ins iyi olur bi an önce. Başka bi ilac falan almama gerek var mi

Çok çok geçmiş olsun inşaallah duzelir

Eminim abi atilim abi diyince aldim kusun karin bolgesine baktim bicak gibi sadece kemik var. Kusum hareketli çok sukur. sadece hep kabarik duruyor çok yem yiyor. Dıskisinda öğütülmemis yem var. Abi dua ediyorum ins iyi olur bi an önce. Başka bi ilac falan almama gerek var mi

Gerek yok başka bunu ver 8 gün sonra vitamin ve prebiyotik.

Kuruma hastlığı gözlemle anlaşılmazki. Yanlış teşhis de konumuş olabilir. Bunlar kuruma belirtisi ama bitek kuruma hastalığının belirtisi değil. Tam teşhisi için klinikte megabakter teşhisi yapılması lazım

Geri