petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuruma Hastalığı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Poyraz Metekol tarafından 19 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Poyraz Metekol

Poyraz Metekol New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar, muhabbet kuşum yaklaşık 2 aydır halsiz ve hasta duruyordu. Buraya da sürekli yazdım. Vitaminler ilaçlar vs kullandım. Ishal belirtileri vardi onuda kullandım ama bugun tesadüf kuruma hastalığına denk geldim ve benim kustada aynı sorun var. Ne yapılabilir? Internette elma sirkesiyle tedavi yöntemi var , doğru mudur?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:02 -->-> Daha önceki mesaj 22:38 --

Arkadaslar bilenler cevap yazsa çok sevinirim. Kuş gözümün önünde eriyip gittikçe canım sıkılıyor :(

2. polos66

polos66 New Member

Beğenileri:
    0
    #2 polos66, 25 Mart 2016
    Son düzenleme: 25 Mart 2016

Sayfayı Paylaş