petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kurumun cinsiyeti ve yaşı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Hülya & Nebil UÇAK tarafından 14 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Geçtiğimiz gün eşim iş yerinde çalışırken eşimin sırtına muhabbet kuşu konmuş eşim korkmuş kovmuş o geri gelmiş neyse yeni ailemizin üyesinin cinsiyeti yaşı ve cinsi nedir acaba

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    272
  3. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Hemen yüklüyorum

SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    272
    Maşallah güzel bir dişi.İnsana alışkın olması güzel.Yaşı büyük ergen bir kuş olduğundan bu zamandan sonra evcilleştirmek biraz zor olurdu.Zamanında eğitim almış sanırım.

5. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    O kadarını bilmiyorum ama evet alışık gibi bende dişi diye tahmin etmiştim insana alışık ki eşim korkup kovmasına rağmen geri gelmiş ve eşim çok rahat yakalamış ne olduğunu bilmediği için kovmuş sırtına konmuş çünkü

Sayfayı Paylaş