petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kurutulmuş Meyve

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fatih BUYURUCU tarafından 14 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Mamaya katmak için kurutulmuş meyve almayı düşünüyorum. Aktarlarda satılanlardan alan varmı Üstlerinde beyaz pudra şekeri gibi toz var sorduğumdada meyvenin kuruyunca kendi şekeri çıkıyor dediler bende güvenemedim satabilmek için söylemiş olabilirler mi? Vede %100 doğalsa eğer Karışık olanlardan mı almalıyım yoksa ayrı ayrı alıp ben mi karışım yapayım?
    Şimdiden çok teşekkürler..

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Ben Malatya pazarında sordum, hepsinde şeker var. İnternette %100 organik ve doğal satan yerler var. [MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION] mamasına eklediği ürünlerden alabilirsin. İlanda fotoğrafları vardı kuru meyvelerin.

3. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Evet onlarıda inceledim fakat kargoyla uğraşmıyım diye aktarlara bakmıştım kilosu 25tl den karışığını satıyorlar ucuza mal etmiş olurum diye düşünmüştüm. Şeker varsa hiç almaya gerek yok. Sağol Levent abi..

Sayfayı Paylaş