petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuş alacağım yardım !!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak BAYRAK tarafından 19 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Burak BAYRAK

Bugün petshopta gördüğüm çifti almayı düşünüyorum bilgilerinize ihtiyacım var kuşun cinsi nedir ithalmi yerlimi pek anlayamadım yaşları tahminen kaç ? Resimde görünen 3 kuş var çift olan sarılar diptekiler teşekkürler.

2. Nilgün BULUT

Ana siz üretici deglmiydiniz :)))

3. Burak BAYRAK

Bir bilsende bin bilene danışacaksın demişler :)

4. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    İthalmi yerlimi bilemezsiniz heleki petshopda tr bilezik yoksa %80 o kuş ithalatcıdan alınmıs kustur

5. Burak BAYRAK

ithal olsa üretimde bi sıkıntı çıkartırmı veya ithal kuşun sakıncası nelerdir.

6. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    İthalatcıdan alınan kusların coğu sıkıntılı çıkıyor. İyi çıkan yokmu tabiki var zaten sonucta bütün kuslar dısardan geldi. Burada üretildi

7. baskentli06

Beğenileri:
    2
    kardeşim kuşalr yerli sarılar çift ama bence sen sarı ile yan yana duran dişiyi al bence yaslarına gelince 1 yaşına gelmemişler daha yeni kızmaya baslamışlar fiyat olarak dersen 60 dan fazla etmezler bence tabiki neyse baska uretimcilik yapacaksan bence pet shopdan kuş zor nadir alınır derim üreticiden yavru olarak alacaksın sende buyuyecek ve sende kızacak o zaman oluyor.

8. Burak BAYRAK

teşekkürler arkadaşlar cinsi nedir

9. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    1.resimi baza alıyoruz. 1 tünekte duran. 2 kuşun tele yakın olanı yeşil opal dir karşısındaki tünekte duran tek kuş baskın parçalıdır. arkadakini göremiyorum

10. Burak BAYRAK

teşekkürler arkadaşlar

11. Hakan YILDIZ

Eğer tanıdık güvenilir petshopunuz yoksa, Petshoplardan almayın. Üretici ve hobicilerden alınır. Şahsen hobicileri tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş