Karadeniz Pet

Kuş alacağım yardım !!

• Konbuyu başlatan Burak BAYRAK
  • Başlangıç tarihi
B

Burak BAYRAK

Guest
Bugün petshopta gördüğüm çifti almayı düşünüyorum bilgilerinize ihtiyacım var kuşun cinsi nedir ithalmi yerlimi pek anlayamadım yaşları tahminen kaç ? Resimde görünen 3 kuş var çift olan sarılar diptekiler teşekkürler.

İthalmi yerlimi bilemezsiniz heleki petshopda tr bilezik yoksa %80 o kuş ithalatcıdan alınmıs kustur

ithal olsa üretimde bi sıkıntı çıkartırmı veya ithal kuşun sakıncası nelerdir.

İthalatcıdan alınan kusların coğu sıkıntılı çıkıyor. İyi çıkan yokmu tabiki var zaten sonucta bütün kuslar dısardan geldi. Burada üretildi

kardeşim kuşalr yerli sarılar çift ama bence sen sarı ile yan yana duran dişiyi al bence yaslarına gelince 1 yaşına gelmemişler daha yeni kızmaya baslamışlar fiyat olarak dersen 60 dan fazla etmezler bence tabiki neyse baska uretimcilik yapacaksan bence pet shopdan kuş zor nadir alınır derim üreticiden yavru olarak alacaksın sende buyuyecek ve sende kızacak o zaman oluyor.

1.resimi baza alıyoruz. 1 tünekte duran. 2 kuşun tele yakın olanı yeşil opal dir karşısındaki tünekte duran tek kuş baskın parçalıdır. arkadakini göremiyorum

Eğer tanıdık güvenilir petshopunuz yoksa, Petshoplardan almayın. Üretici ve hobicilerden alınır. Şahsen hobicileri tavsiye ederim.

Geri