Karadeniz Pet

kus aldım 2 gun önce sorularim var

• Konbuyu başlatan Efe Nardan
  • Başlangıç tarihi
E

Efe Nardan

Guest
Merhaba 2gun önce cuma günü erkek ve yavru kus aldım 3 4 gun ellenmemesi gerektiğini biliyordum elledim elime alışması için elimi tanıtım ve benden kaçtı dun ise kusu alistirayim derken evin icinden kaçtı. Kus hareketli ve otuyor. Korktuğu için parmagima gelmez mi gelir mi? Yardımlarinizi bekliyorum ne yapabilirim nasıl alistirabilirim. Şimdiden tesekkurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:19 -->-> Daha önceki mesaj 12:13 --

Not olarak kus simdi de hareketli acil cevap ne olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:32 -->-> Daha önceki mesaj 12:19 --

Be olur rica ediyorum ve kus hala otuypr yem yyor ve hateketli

Birkaç gün kafesinde kalsın, bulundugu ortama alışmadan size güvenini saglayamazsınız

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

kuş yeme düştüğü andan sonra kalabalık bir kuş ortamına girdiyse ondan sonra ele alışması vakit alır

en etkili sonuç.. kuşu elıne al gövsüne koy avuç içinle sıkmadan göğsünde bıraz sev yavaş hareketlerle elinle gagasına dokun kaşı bıraz 10-15 dakıka sonra bırak kusu omuzuna çıkacaktır konuşmaya çalış agır hareketlerle kusu yakalarkende kafes dışında elını açıp uzerıne perdeleme yap bu hareketı bır kac dene sonra kus senden kaçmayacaktır hassas kuş hareketlerin yavaş olsun valla ben denedim oldu hatta kulağımı bıle kemırmeye başladı.. başarılar saygılar

Peki nasıl ele alistirabilirim konuşması hic önemli değil ele gelsin yeter ve kaç günde alistirabilirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:02 -->-> Daha önceki mesaj 15:56 --

Birde hep bendrn kaçıyor doğrusunu söylemek gerekirse oldukça acemiim yardiminiza ihtiyacım var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:03 -->-> Daha önceki mesaj 16:02 --

Yanlış anlamaları önlemek için: kus salonda kaçtı dışarı çıkmadı

Peki nasıl ele alistirabilirim konuşması hic önemli değil ele gelsin yeter ve kaç günde alistirabilirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:02 -->-> Daha önceki mesaj 15:56 --

Birde hep bendrn kaçıyor doğrusunu söylemek gerekirse oldukça acemiim yardiminiza ihtiyacım var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:03 -->-> Daha önceki mesaj 16:02 --

Yanlış anlamaları önlemek için: kus salonda kaçtı dışarı çıkmadı

Ben kuşumu salı günü aldım 3aylık dı ve dünden beri yeni bi yöntem ilen hemen alıştı elime artık elimi kafese soksamda takmio bile hatta çıkmak istiyo.
Yöntem: Yemliğini çıkar ve her 10dakkada bi elinle beslemeye calış, sonunda gelecektir ama yedikten sonra yemi geri koy

Sağ olun dikkate alıp cevap yazdığınız icin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:24 -->-> Daha önceki mesaj 22:14 --

Abilerim nasil alistirabilirim elime

Mobildeyim usta birisi facebooktan yardım edebilir mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:58 -->-> Daha önceki mesaj 17:31 --

Biraz yardim lutfeb

Geri