Karadeniz Pet

kuş aldım fotoğraflı sorularım var

• Konbuyu başlatan Ayberk Köse
  • Başlangıç tarihi
A

Ayberk Köse

Guest
Nb5R15.jpg
lzk6bX.jpg
LopWbj.jpg

arkadaşlar kuşum bu cinsiyeti nedir kaç aylıktır bunları merak ediyorum ve konuşmasını istiyorum sizce konuşur mu ??

arkadaslar kac aylik oldugunu cok merak ediyorum tahmini olan varmi cinsiyet erkek buyuk ihtimalle

7 veya 8 aylık var kızışmış çünkü ve erkek maşallah çok güzel :)

ben yeni aldim 7 aylik bu bana alismaz ve konusmaz napacam ben

aldigim abi tanidik ve kucuk olanlarin kanadinda felan problem vardi bende bu saglikli diye bunu aldim erkek kolay alisir diye hic ele felan gelmezmi bu ??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:58 -->-> Daha önceki mesaj 17:03 --

arkadaslar bu kus bana alismazmi ben elime omzuma almak istiyorum ama ??

alışırda yavru muhabbet kuşu daha çok alışır bu kuş en fazla eline gelir çünkü yetişkin..

zamanla yavru kus yetiskin olunca o da mi ayni sekilde sadece ele geliyor

erkek 8-9 aylık eğitimi olmaya bilir sağlıklı görünüyor

egitimi yoksa da benimle yakinlasmasi icin herseyi yaparim kustan sogumaya basladim herkea eline gelmez yasi buyuk diyor ilgi gostersem yapmaz mi bi fikir verin lutfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:43 -->-> Daha önceki mesaj 19:07 --

cevap verirmisin ozgur kardes

bence de 7-8 aylık ve erkek :) konuşturman çok zor malesef.

yok yavruyken eğittiğin için heryerine gelir benim bi kere kaçmıştı kuşum dışarıda buldum onu çağırdım ismiyle geldi omzuma kondu :)

su anda egitmeye baslasam olmaz mi abi degistirmek istemiyorum olumlu birseyler soyleyin ben kusu srvmek istiorum

kuş güzel ya gerçekten renkleri falan benim erkeğe de benziyor istersen şöyle bi uğraş eğitmeye olursa ne mutlu olmazsa değiştirirsin

erkek yavru değil ama 7-9 aylık civarı gibi

baktim olmuyor yanina disi alirim bu kus cok guzel ama yem yemeye baslamadi kendime alistirmak icin neper yapabilirim ne zaman kafesten salayim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:00 -->-> Daha önceki mesaj 10:11 --

kus su an yem yior ara sira otuyor elime alismasi icin neler yapabilirim elime gelsin istiyorum sadece

Geri